kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-03-2018, 00:20
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie Krem nawilżający

Witajcie dziewczyny!
Jaki krem nawilżający do ciała możecie mi polecić ? Szukam dobrego kremu który nawilży mi skórę oraz wzmocni ją , zwiększy jej napięcie i elastyczność. Zależy mi na naturalnych kosmetykach . Teraz w kosmetykach jest bardzo dużo substancji chemicznych które nie są tak obojętnie dla naszej skóry , dlatego staram się wybierać naturalne kosmetyki. Wyczytałam że wiele osób poleca taki krem z żeń szeniem https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl...en-szeniem/300 ktoś z Was stosował? Ponoć jest świetny . Zastanawiam się nad zakupem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-03-2018, 19:35
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Zawsze warto spróbować. Może akurat ci spasuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-03-2018, 19:53
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Wiele osób ma problem z dobraniem sobie odpowiedniego kremu. Ja robiłam to na zasadzie prób i błędów. Czasami taki sposób jest najlepszy Jeżeli szukacie dobrej jakości kosmetyków do różnego typu skóry to ja zdecydowanie polecam Wam zajrzeć tutaj https://sklep.arkana.pl/pl/c/Luszczyca/443 bo mim zdanie są warte uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-03-2018, 11:02
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Kosmetyki, które polecasz są mi zupełnie nieznane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-04-2018, 09:12
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

To może warto je wypróbować? Może okazać się,ze będą lepsze niż te, których używasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-04-2018, 20:07
Crysia Crysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 15
Domyślnie

Odpowiedni krem to podstawa, ale warto wzbogacić swoją kosmetyczkę także o olejek jak https://creamy.pl/kategoria-produktu...-i-odzywienie/ Skóra po zimie może być przesuszona, dlatego może potrzebować "bomby witaminowej" dzięki której uzupełnisz niedobory mikoelementów. Pamiętaj by pić wodę i w ten sposób nawilżać się od wewnątrz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-04-2018, 16:45
matilda's Avatar
matilda matilda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Łódź
Posty: 8
Domyślnie

Polecam przyjrzeć się produktom takich firm jak: Sylveco, Honey Therapy, Organica, Organique, Natura Syberica. Ewentualnie, jak mamy dostęp, to poczytać o kosmetykach koreańskich - trochę droższe, ale warte swojej ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-04-2018, 11:18
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Ja własnie też szukam jakiegoś dobrego kremu nawilżającego, z tym,że chciałabym aby to było coś z produktów naturalnych. Ostatnio trafiłam na sklep indyjski https://www.himalayaherbs.pl/ . Maja bardzo duży wybór kosmetyków stworzonych na bazie wyciągów z roślin. Takie kosmetyki nie zawierają żadnych dodatków chemicznych sic mozna je śmiało stosować nawet, jak ma się skórę wrażliwą. Zastanawiam się nad wyborem któregoś z kremów. Używa któraś z Was tych kosmetyków? Możecie polecić jakiś konkretny produkt?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-04-2018, 17:27
nieMaZmiluj Mężczyzna nieMaZmiluj is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem najlepiej w tym przypadku sprawdzi się po prostu Maska do twarzy na noc Orientana. Czy próbowałaś już kiedyś korzystać z tej maski ? Jeśli nie, to najwyższa pora, sama ostatnio spróbowałam i nie żałuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-04-2018, 10:31
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Krem, który naprawdę dobrze nawilża to jest Cetaphil Da Ultra. Ja po nim czuje że moja skora jest ukojona i odpoczywa po całym dniu. Lekka konsystencja, nie jest tłusty a treściwy, szybko się wchłania pozostawiając nawilżenie przez min 24h.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.