kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 21-03-2020, 16:12
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Zastanawialiście się może nad taką opcją jak dom energooszczędny? Tego typu domy wykonuje firma Skand House https://skandhouse.pl/ . Domy te produkowane sa w technologii szkieletowej. Do wykonania budynków firma używa materiałów budowlanych wiodących producentów. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie co sprawia, że dom dopasowany jest do potrzeb klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 24-03-2020, 10:04
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie Bramy przesuwne Wrocław

Przy budowie domu ważne jest także odpowiednie zaprojektowanie ogrodzenia. Moją bramę wykonali bramy przesuwne wrocław. Serdecznie polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 24-03-2020, 14:16
nikla nikla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

postawiłbym przede wszystkim na dom z pustaków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 24-03-2020, 15:17
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

A nie lepiej po prostu kupić mieszkanie? Ja kupiłam mieszkanie na osiedlu atala i jestem bardzo zadowolona, nie będę musiała się niczym martwić w przyszłości, ani ogrzewaniem ani remontami itp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 28-03-2020, 15:19
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja tam jednak wolę mieć dom z ogrodem Choć oczywiście kosztuje to znacznie więcej.. Nam przy budowie na pewno przydał się własny agregat. Wiem, że mąż zamawiał z kruzera, sprzęt mocny, wydajny i bezawaryjny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 02-04-2020, 08:22
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie

Cześć, znacie jakieś biuro nieruchomości, które w swojej ofercie sprzedaje działki mrągowo i domy mikołajki? Zastanawiamy się nad inwestycją na Mazurach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 18-04-2020, 11:19
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Z roku na rok coraz bardziej rozbudowuje swój domek letniskowy i dwa lata temu był już na takim poziomie, że można by sezon przedłużyć tak do nawet listopada. Potrzebowałam tylko ogrzewania dobrego i tu za poradą kolegi zdecydowałam się na piec kominkowy od https://www.defro.pl/ , dokładnie to model Hydropell. Super wykonany i przyjemny w obsłudze kominek oraz jest po prostu ładny z zewnątrz a stoi u mnie w centralnym miejscu głównego pomieszczenia, więc to ważne.*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 27-04-2020, 11:15
Kordi33 Kordi33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 144
Domyślnie

Cześć. Zajrzyj na strone sklepu internetowego Mat-Dom, tam mają grzejniki od firmy instalprojekt grzejniki od enixa
do pokoju, do łazienki itd. Wejdź sobie, a na pewno znajdziesz coś co będzie pasowoało do Twojego pomieszczenia - Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 02-05-2020, 15:14
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

jak budujesz dom od podstaw to może odrazu zainteresujesz się ofertą na klimatyzację? na stronie jaką jest https://clima.com.pl/ znajdziesz naprawdę ciekawe oferty którymi warto się bedzie zainteresować już teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 05-06-2020, 16:53
Bartek7777 Mężczyzna Bartek7777 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

Aby zbudować dom potrzebna jest firma betoniarska, która wykona fundamenty domu. Dlatego też warto zapisać namiar np. na firmę https://betoniarniaczarnocin.com/ która zajmuje się usługami betoniarskimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.