kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 02-12-2020, 08:01
Olka_75 Olka_75 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 67
Domyślnie

Bardzo chwalę sobie, ponieważ mamy go od niedawna wózek od https://insevio.com/, ponieważ jest wielofunkcyjny, 2w1 a więc jest gondolą i spacerówką w jednym Bardzo dobrze radzi sobie po każdym terenie i pięknie się prezentuje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 07-12-2020, 15:02
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Zerknijcie sobie jeszcze na wózki z Cavoe Mają 2 modele, my postawiliśmy na terenowy AXO , on jest przeznaczony dla dzieci do 22 kg więc wydaje mi się, ze spokojnie posłuży przez cały okres używania wózka. Solidny jakościowo, w dobrej cenie, ze świetną amortyzacją i duzymi gumowymi oponami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 08-12-2020, 10:02
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Ile kobiet tyle opinii na ten temat. Jeśli natomiast o mnie chodzi, to zdecydowanie polecam wózki wielofunkcyjne 3w1 Junama Mam taki wózek z myślą o córce, służy nam ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Świetnie się go prowadzi i jest w miarę lekki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 09-12-2020, 05:33
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

jeszcze euro cart Oni mają bardzo praktyczne i funkcjonalne spacerówki, my mamy Flex idealny na nierówny teren i dla większego dziecka ze względu na dośc szerokie i wysokie siedzisko. ma regulowaną rączkę i duże koła. A do tego ta pastelowa kolorystyka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-12-2020, 11:06
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Nie spodziewałam się, że wybór odpowiedniego wózka zajmie mi tyle czasu. Nie ukrywam, że pierwszym warunkiem wyboru była cena wózka. Niestety na droższe modele nie możemy sobie pozwolić, ale to nie znaczy, że wybieramy gorszy jakościowo wózek. Wybór padł na Riko Basic Pastel i tutaj duże zaskoczenie, bo jakość w ogóle nie jest adekwatna do ceny, z tego względu, że jest bardzo dobra. No i te piękne kolory do wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-12-2020, 13:24
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

A u mnie bardzo łatwo poszło ale ja od razu wiedziałam na jakim wózku mi zależy, moje wszelkie oczekiwania spełnia x-lander i mogłam go bez problemu zamówić za darmo do domu i przetestować czy mi pasuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 16-12-2020, 13:29
TaniaDieta TaniaDieta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie

Czujesz się senny? Może masz ochotę lepiej wyglądać i wyrzeźbić swoje ciało? Mamy rozwiązanie - niezależnie czy chodzi o wygląd czy Twoje samopoczucie.. Zamów wariant diety pudełkowej czyli naszego cateringu w różnych wersjach kalorycznych. Tania dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie jeśli chcesz zacząć zdrowy tryb życia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 21-12-2020, 17:05
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Anexy są bardzo fajne. Sama mam e/type- jest solidny, wytrzymały i wygodny. Cenowo też wyszedł mnie przystępnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 04-02-2021, 19:45
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Widzę, że nie tylko u nas sprawdza się Euro Cart. Ze względu na niską wagę i łatwość obsługi go wybrałam. Rozkłada się go jednym szybkim ruchem, nic już dodatkowo nie trzeba montować. Po złożeniu mało miejsca zajmuje, jak ktoś często z dzieckiem podróżuje samochodem czy samolotem to ten wózek jest idealny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 05-02-2021, 09:33
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Tak, to dość popularne wózki podobnie jak x-landery, ja ich sporo widuję jak spacerujemy po osiedlu czy po parku. To są solidne i wygodne wózki więc nic dziwnego że je mamy sobie wzajemnie polecają
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.