kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 29-11-2019, 08:54
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Hej zna ktoś może jakiś serwis Auto Szyby Szczecinek? Do wymiany mam całą przednią szybę. Wymienialiście tam może szyby, albo w ogóle korzystaliście z ich usług? Najbardziej zalezy mi na czasie, cena nie gra za dużej roli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 30-11-2019, 12:44
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Chyba najlepsze są małe samochody, które w mieście wjadą wszędzie i nie są drogie w utrzymaniu, zwłaszcza gdy szukamy taniego OC. https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/oc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 22-12-2019, 13:55
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja myślę o kupnie Audi z tego salonu http://www.krotoski.lodz.audi.pl/pl.html Od dawna myślimy z mężem o nowym samochodzie. Długo odkładaliśmy tą decyzję w czasie, ale nasze obecne auto coraz częściej odmawia posłuszeństwa. Nie widzę sensu w naprawianiu go co chwilę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 22-12-2019, 18:09
emmichal1 Mężczyzna emmichal1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej jechać oglądać samochód w dwie albo trzy osoby, wtedy jest łatwiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 27-12-2019, 17:46
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Powiedzcie gdzie zamawialiście ubezpieczenie dla swoich aut? Bo sam nie wiem, chciałem coś taniego z dobrymi opcjami. Tutaj https://punkta.pl/ widzę że mają fajną porównywarkę w której można zaoszczędzić wykupując najtańszą opcję dla naszych preferencji. Może korzystaliście z nich?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 13-01-2020, 13:56
Oskar412 Mężczyzna Oskar412 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 1
Domyślnie

Kup auto takie jak Ci się podoba. Nie rozumiem w czym masz problem.
___
eyal nachum bruc bond
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 13-01-2020, 18:17
pfeffer.nick Mężczyzna pfeffer.nick is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Kupując auto trzeba wszystko dokładnie przemyśleć, sprawdzić na jakie modele warto zwrócić uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 15-01-2020, 08:51
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Możesz też iść do salonu Porsche Centrum Sopot i tam doradcy pomogą wybrać idealny samochód i wybiorą dla Ciebie najlepsze finansowanie, naprawdę stają tam na głowie żeby dogodzić klientom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 15-01-2020, 16:16
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

Co do zakupu nowego auta to ja wam polecam ofertę salonu Bawaria Motors Mini w Jankach, jak ktoś jest fanem tej marki to mają tam wyprzedaż rocznika. Mi udało się kupić wymarzone auto, mają fajną obsługę i ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 16-01-2020, 09:37
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Trzeba uważać, bo cwaniaczków nie brakuje, więc jeżeli samemu się nie znamy to tak jak ktoś napisał warto zabrać ze spbą kogoś z rodzinki kto się interesuje tematem to zawsze coś tam doradzi, a i ewentualny oszust będzie miał większy problem i presję przekonać parę osób aniżeli jedną. Ogólnie dobrą opcją jest też korzystanie z serwisów jak otomoto i po prostu wybrać sprawdzonych sprzedawców , którzy mają już jakąś reputację i raczej nie będą chcieli ryzykować dla paru stówek. Ja osobiście wzięłam auto w leasing w https://www.scmultirent.pl/ i szczerze mówiąc cenię takie rozwiązania, bo o nic praktycznie nie musiałam się martwić i wszystko zostało zorganizowane z moim minimalnym udziałem także bardzo wygodna opcja. Ogólnie polecam scmultirent jeżeli ktoś rozważa leasing, ponieważ mają dobre dodatkowe pakiety zabezpieczające oraz super elektroniczną platformę, dzięki której wszystko możemy załatwić za pośrednictwem internetu , ewentualnei telefonu, bez koneicznośći fizycznej wizyty w ich punkcie co dla mnie jest mega wygodne , bo jak pracuje 9-17 to raczej nie za bardzo mam kiedy zajechać do nich
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.