kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-07-2015, 08:45
tow tow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie życie jak w Madrycie:-)

Witam wszystkich. A tak, teraz przez 2 tygodnie będę miała życie jak w Madrycie, dosłownie:-) Lecę do Madrytu!!! Na wakacje ze znajomymi:-) Nareszcie! Nawet nie macie pojęcia, jak się cieszę:-) I w związku z powyższym, interesuje mnie parking strzeżony, monitorowany 24/h, promocyjne ceny, dzielnica Modlin, bo tam mamy lotnisko, z którego będziemy lecieć sprawdzić to powiedzonko: życie jak w Madrycie:-) Proszę Was, może już ktoś ma sprawdzone takie parkingi i może nam coś polecić? W Internecie z pewnością coś bym znalazła, ale co sprawdzony temat, to sprawdzony... :-) Pozdrawiam:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-07-2015, 16:14
kasia87 kasia87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Wszystko fajnie tylko lotnisko Modlin jest poza Warszawą, wiec to nie jest żadna dzielnica Dojazd na lotnisko zajmie wam z centrum warszawy minimum 40 minut. Parking oczywiście tam jest, jednak nie mam pojęcia na jakich zasadach to działa. Na pewno rozlicza się za kolejną rozpoczętą dobę i kosz doby to jakieś 20 złotych, więc przy dwóch tygodniach to wychodzi majątek...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-07-2015, 07:56
Monia85 Monia85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

A nie lepiej będzie zostawić auto na parkingu strzeżonym, ale w okolicach, gdzie mieszkacie? Do lotniska faktycznie jest kawałek drogi, ale moim zdaniem lepiej będzie pojechać autobusem niż zostawiać auto na strzeżonym parkingu na lotnisku, za co będziecie musieli zapłacić majątek, bo to w końcu LOTNISKO... Mnie osobiście byłoby szkoda zostawiać swoje auto w takim miejscu i jeszcze tyle za nie zapłacić...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-07-2015, 16:07
Weronika77 Weronika77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem i też taka rada lepiej zostawić auto na parkingu strzeżonym, który jest dobrze pilnowane lepiej wydać 200zł więcej na taki parking czy tam ile zależy jaki parking. Będziesz mogła sobie w Madrycie spokojnie spać nie myśląc o tym, że ktoś ci auto zwędzi, bo dwa tygodnie to kupa czasu więc lepiej to dobrze przemyśl. Są parkingi w modlinie, które obsługują kamery i ochronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-07-2015, 18:08
korneliuska53 korneliuska53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał kasia87
Wszystko fajnie tylko lotnisko Modlin jest poza Warszawą, wiec to nie jest żadna dzielnica Dojazd na lotnisko zajmie wam z centrum warszawy minimum 40 minut. Parking oczywiście tam jest, jednak nie mam pojęcia na jakich zasadach to działa. Na pewno rozlicza się za kolejną rozpoczętą dobę i kosz doby to jakieś 20 złotych, więc przy dwóch tygodniach to wychodzi majątek...

Ogólnie to prawda, że dojazd do Modlina z Warszawy trochę trwa, ale jeśli chodzi o takie długotrwałe parkowanie to zazwyczaj stawka się znacznie różni od tej, która obowiązuje normalnie. Oczywiście nie wszystkie parkingi mają taką opcję, ale warto popytać o taką możliwość, na przykład tutaj http://modlinparking.pl/parking/strzezony/, to jest parking z rewelacyjnym monitoringiem. chociaż rzeczywiście zostawianie samochodu na dwa tygodnie to chyba nie najlepszy pomysł.

Ostatnio edytowane przez korneliuska53 : 30-07-2015 o 10:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-07-2015, 09:23
tow tow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Nie znam Warszawy i okolic, więc stąd ta pomyłka, ale kto by sie czepiał szczegółów w perspektywie takich wakacji, tym bardziej, że u nas pogoda masakryczna...((( Słyszałam, że lepiej na takim lotniskowym parkingu auto zostawić, bo są lepsze ceny, bardziej czuły monitoring no i ogólnie oni są przyzwyczajeni i nastawieni na taki biznes pilnowania aut podczas nieobecności właścicieli - profesjonalne podejście, nie takie, jak na zwykłych strzeżonych parkingach...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-07-2015, 19:10
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

W Warszawie jest bardzo fajnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-09-2015, 17:45
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Byłam w Warszawie dwa razy i nawet mi się podobało Teraz bardziej ciągnie mnie za granicę. Chciałabym polecieć do Bułgarii. Znalazłam nawet bilety w przystępnej cenie na http://lataj.pl Teraz pozostaje znalezienie hotelu i załatwienie urlopu. Z urlopem pewnie będzie cieżko ale może uda mi sie coś wskórać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.