kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-12-2020, 11:40
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie Serwis automatycznych skrzyń biegów - Warszawa i okolice

Cześć
Gdzie szukać dobrego serwisu automatycznych skrzyń biegów w Warszawie, bądź okolicy? Zależy mi na profesjonalizmie, racjonalnych cenach i jednocześnie dobrych warunkach gwarancyjnych na wykonaną naprawę.
Pozdrawiam i od razu dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-12-2020, 12:03
gina.crooks's Avatar
gina.crooks Mężczyzna gina.crooks is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Rzeszów
Posty: 11
Domyślnie

Tak, czy inaczej będziesz pewnie musiał wymienić skrzynię, bo tak to się kończy po próbach ,,ratowania" przez fachowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-12-2020, 09:53
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

W mojej opinii jeśli chodzi o wybór dobrego serwisu od automatycznych skrzyń to na pewno warto zwrócić uwagę na Auto Józefów. Serwis o wieloletnim doświadczeniu, uczciwym podejściu do klienta, dobrych cenach i zawsze dotrzymaniu terminów realizacji oraz co ważne przystępnych warunkach gwarancyjnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-12-2020, 12:49
Adrian667's Avatar
Adrian667 Adrian667 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 5
Domyślnie

Warto oczywiście skorzystać z pomocy specjalistów w tej branży. Oni będą wiedzieć co robić.
__________________
Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-12-2020, 14:50
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, korzystałam z pomocy serwisu Auto Józefów i realizacja przebiegła jak najbardziej po naszej myśli. Rzeczowe podejście do klienta, jasne warunki gwarancyjne i też jeżeli chodzi o cenę ciężko mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-12-2020, 18:24
herzogkyleigh herzogkyleigh is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Czy usługi takiego serwisu są bardzo drogie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-12-2020, 11:35
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Podzielam wypowiedź odnośnie serwisu Auto Józefów. Świetna organizacja, profesjonalizm obsługi i duże możliwości. W końcu skrzynia odzyskała swoje drugie życie i śmiga bez zakłóceń. Obsługa, która z chęcią dzieli się spostrzeżeniami i daje konkretne rady jak później dbać o auto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-01-2021, 08:59
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na Auto Res. Świetny serwis w przypadku którego można liczyć na pełne wsparcie, organizację pracy i dotrzymanie terminów oraz ustalonych cen. Tym bardziej, że zapewniają właśnie gwarancję na cały rok i to bez limitu kilometrów. Zajrzyj sobie na https://www.autojozefow.pl/ gdzie znajdziecie od razu kontakt!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-02-2021, 09:08
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

I bardzo dobra propozycja, jeżeli jesteście na etapie poszukiwań jasnych warunków, profesjonalizmu w podejściu do klienta i jednocześnie w racjonalnych cenach za wykonanie mniejszych oraz większych serwisów. U mnie w BMW E46 wszystko wraz z uszczelnianiem skrzyni zostało zrobione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-03-2021, 16:55
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników, ponieważ w przypadku automatycznych skrzyń to Auto Józefów realizuje zlecenia na najwyższym poziomie, już dwukrotnie mi pomogli i jak do tej pory wszystko działa świetnie, a w obu autach z mężem zrobiliśmy od tego czasu spokojnie po 20-30 tys km.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.