kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-02-2019, 21:49
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie Jakie kosmetyki dla dzieci?

Od dłuższego czasu, nurtuje mnie pytanie, jakie kosmetyki są najlepsze dla moich dzieci. Zawsze starałam się kupować im te najdroższe, sprawdzone przez koleżanki, ale po nich często miały uczulenie. Znalazłam ofertę kosmetyków naturalnych https://www.izielnik.pl/kosmetyki-naturalne-dla-dzieci , chyba kupię jakieś dla moich pociech. Jakieś propozycje???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-04-2020, 22:44
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 716
Domyślnie

Musisz pamiętać o tym, że skóra dziecka jest bardzo delikatna i wrażliwa. Ponadto skłonna do podrażnień. Myślę że kosmetyku naturalne są jak najbardziej słusznym wyborem do stosowania na co dzień. Na pewno powinnaś też mieć jakiś krem na odparzenia, bo podczas noszenia jednorazowych pieluszek ten problem występuje niestety często. Ja kupuję Sudocrem. Jest wyjątkowo skuteczny i nie powoduje żadnych objawów alergicznych, dlatego polecam poczytać o produkcie: http://sudocrempolska.pl/sudocrem-na-odparzenia/ . Jest sprawdzonym wyrobem medycznym o właściwościach łagodzących, leczniczych i pielęgnacyjnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-04-2020, 13:38
milka234 milka234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 20
Domyślnie

Zdecydowanie octenisept https://octenisept.pl/ powinien się pojawić w domowej apteczce i być stosowany nie tylko przy niemowlęciu. Produkt ten jest bardzo dobry czy to na odparzenia, czy na rany, odkażenia, itp itd. Warto poczytać ulotkę, bo ma mnóstwo zastosowań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-11-2020, 11:14
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 371
Domyślnie

Kosmetyki przede wszystkim powinny być bezpieczne dla dzieci. Oprócz takich typowo pielęgnacyjnych przyda się z pewnością krem na odparzenia i taki zawsze dobrze mieć w domu. Skóra dziecka jest bardzo delikatna i o takie odparzenia wcale nie jest trudno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-12-2020, 11:09
bharber Mężczyzna bharber is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Kosmetyki na pewno muszą być testowane i najlepiej, aby posiadały naturalny skład.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-02-2021, 08:16
magdap magdap is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 254
Domyślnie Mydło dla dzieci

Polecam kosmetyki pielęgnacyjne o naturalnym składzie. Skóra dziecka jest delikatniejsza, dlatego warto wybierać produkty dedykowane najmłodszym. Testujemy różne kosmetyki, ostatnio kupiłam mydło dla dzieci ananas-kokos. Szczerze polecam, dokładnie usuwa zarazki, pięknie pachnie a moje dziecko uwielbia kolorową buteleczkę z zabawny wzorem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-04-2021, 13:41
pwlk pwlk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 104
Domyślnie

Jeśli chodzi o kosmetyki dla dzieci i niemowląt to koniecznie zainteresuj się marką Linomag. Są to kosmetyki przebadane dermatologicznie, stworzone z myślą o najmłodszych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.