kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-05-2018, 20:32
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie restauracja dobra dla całej rodziny

Jeżeli chcecie znależć fajną restauracje np na obiad to polecam https://www.oranzeria-restauracja.pl/ . Jest to miejsce przyjazne całym rodzinom z dziecmi lub bez bo stworzone są kąciki dla dzieci, plac zabaw oraz posiłki które będą odpowiadać dzieciom. To wszystko można znaleźć w mieście Lublin. Dla rodziców zostały stworzone kąciki do przewijania maluchów oraz dla matek pomieszczenie do karmienia. gorąco polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-07-2018, 19:40
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Czy ktoś organizował chrzciny w warszawskiej restauracji Bubbles? Informacje mam od znajomej. Ponoć jest to godne miejsce, zarówno przekąski jak i dania główne są bardzo smaczne. Na talerzach rewelacyjnie ustawione. Obsługa przemiła. Co Wy o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-07-2018, 11:36
marcin8878 Mężczyzna marcin8878 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Kiedyś mój znajomy tam organizował i był bardzo zadowolony
__________________
sitte.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-07-2018, 10:31
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Jeśli chodzi o Warszawę to tej restauracji akurat nie znam, ale mogę Ci zaproponować restaurację Na Skrajnej http://naskrajnej.pl/. Piękne, stylowe miejsce, z kuchnią polską. Organizują też przyjęcia różnego rodzaju. Teraz także w ogrodzie - a to myślę jest piękne miejsca na takie przyjęcie z okazji chrzcin. Rzuć okiem, może Ci się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-08-2018, 08:35
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

W tym roku wakacje spedzalismy w Polsce - rejony małopolski i sląska. Odwiedzilismy krakow i okolice i w tym m.in. wadowice do ktorych jakos nigdy nie bylo okazji dotrzec, co bylo bledem! Niesamowite miasto - z cudowna historia i dobrym jedzeniem, zwlaszcza karpatki byly przebojem wyladowalismy na starym rynku w restauracji paradise, ktora tez jest scisle zwiazana z miastem bo na scianach sa zdjecia sterych wadowic... cudowne wnetrze no i jaka kuchnia. Juz nie tylko karpatka z ich cukierni, ale i pierogi w dwoch wariantach czy bryzoł z poledwicy i nalewki przeszly do historii miejsca. No na pewno tam jeszcze wrocimy. Dla takich miejsc pelnych pasji warto ruszyc tylki z plazy uwierzcie ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-08-2018, 15:35
MoveOn93 MoveOn93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

dla rodziny najlepsza będzie kuchnia polska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-08-2018, 12:00
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

A może Burger King? mają naprawdę smaczne burgery, są nawet w dostawie, bo sprawdzałam burger king menu na pizza portal - https://pizzaportal.pl/burger-king/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-08-2018, 09:35
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Znam wspaniałe miejsce, gdzie specjalnie na życzenie gości przygotowują menu wegetariańskie. Miałam niedawno mały problem ze znajomą, którą zaprosiłam do Restauracji Akademia w Warszawie. Nie wiedziałam o jej zwyczaju żywieniowym. Jednak obsługa wyszła naprzeciw oczekiwaniom i zaproponowała dla niej specjalny posiłek. Byłam pod wielkim wrażeniem ich życzliwości. Cudowny ciepły klimat i smaczne jedzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-08-2018, 10:26
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Z tego co się orientuje, to lokale z sieciowej pizzerii Dominium są bardzo przyjazne dla dzieci, może warto zatem się nimi zainteresować. Moja znajoma ostatnio zorganizowała dla swojej córeczki przyjęcie urodzinowe w ich lokalu na ulicy Hlonda, tym zaś konkretnie: https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-wilanow . W stolicy mają też kilka innych lokali, zresztą rozsiani są po całej Polsce – jeżeli w każdej z ich pizzerii panuje podobna „polityka”, to myślę, że śmiało można tam całą rodzinką pójść i będzie fajnie : ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-08-2018, 10:54
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A chodzicie do restauracji Magdy Gessler?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.