kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-09-2016, 10:53
dinana dinana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2
Domyślnie Piperyna na odchudzanie czy warto ?

Próbuję schudnąć 15 kg, testowałam niedawno african mango ale z mizernym skutkiem, koleżanka powiedziała mi o piperynie że z nią na pewno uda mi się schudnąć jej udało się zrzucić 5 kg w miesiąc, niby jestem przekonana do zakupu preparatu o nazwie piperine burner ale nie do końca przekonuje mnie kolejny zakup suplementu, może mojej koleżance bardziej pomogła dieta niż ta piperyna. Nie wiem już sama ale może wy macie jakieś doświadczenie z tym tematem - napiszcie proszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-09-2016, 15:21
sarrra sarrra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie

Stosowałam Piperine Burner. Dobry spalacz tłuszczu. Jak będziesz ćwiczyć to efekty dużo lepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-09-2016, 19:10
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja bym sobie odpuściła wszelkie spalacze tłuszczu i zaczęła odkwaszać organizm pijąc koktajle i stosując proszek zasadowy - http://www.langsteiner.eu/pl/kategoria/oczyszczanie/ Do tego ćwiczenia i waga będzie pięknie spadać. Po co truć się jakimiś spalaczami? Nigdy tego nie ogarniałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-09-2016, 19:52
Weremika's Avatar
Weremika Weremika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 10
Domyślnie

Nigdy nic takiego nie brałam. Głównie zawsze działałam na dobrej diecie i ćwiczeniach - tak moim zdaniem najlepiej jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-09-2016, 22:14
Socha Socha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 4
Domyślnie

Piperyna podobno pomaga ale nie stawiaj tylko na nią. Ważny jest odpowiedni dobór diety i ćwiczeń, ostatnio udało mi się skontaktować telefonicznie z panią Patrycją Tłustochowicz. Udało mi się z nią nawiązać kontakt poprzez tę stronę:
http://zawszezgrabna.pl/
Bardzo mi pomogła w zbilansowaniu diety. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-10-2016, 13:34
anka84's Avatar
anka84 anka84 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 48
Domyślnie

nie słyszałam nigdy o czymś takim, także chętnie poczytam jak to działa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-10-2016, 20:15
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

hmm no nie wiem czy to pomaga czy to tylko placebo. Moim zdaniem takie suplementy nie pomagają. Zanim się na cos zdecydujecie warto się przebadać. Nieraz jest tak, że ma się jakieś choroby i nie można przez to schudnąć. Ja np mam niedoczynnośc tarczycy i aby zrzucic wagę musiałam stosować specjalną dietę. Sa takie centra dietetyki jak http://lenacor.pl/ , które zajmują się takimi trudnymi przypadkami. Ale ich diety faktycznie pomagają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-10-2016, 17:17
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Nie wierzę w żadne suplementy na odchudzanie... Nie da się schudnąć bez zmiany diety i wprowadzenia aktywności fizycznej. Też nie należy się kierować stereotypami, że trzeba wyeliminować tłuszcz, bo nie wszystkie tłuszcze są złe. Warto poczytać o oleju rzepakowym i kwasach omega http://pokochajolejrzepakowy.eu/ . Najlepiej byłoby się wybrać do dietetyka, który pomoże ułożyć zdrowy jadłospis.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-10-2016, 08:30
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

Nie wiem, nie jestem co do tego przekonana szczerze mówiąc. Moja siostra też długo nie potrafiła schudnąć i rodzice wysłali ją na badanie genodiet czy jakoś tak. Badanie to rewelacyjna sprawa, ponieważ pomogło określić to, jak geny wpływają na jej organizm. Ma stworzony indywidualny jadłospis i wie jakie produkty jej szkodziły i... wyeliminowała je
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-11-2016, 12:52
sienna's Avatar
sienna sienna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał malvina
Nie wierzę w żadne suplementy na odchudzanie... Nie da się schudnąć bez zmiany diety i wprowadzenia aktywności fizycznej. Też nie należy się kierować stereotypami, że trzeba wyeliminować tłuszcz, bo nie wszystkie tłuszcze są złe. Warto poczytać o oleju rzepakowym i kwasach omega http://pokochajolejrzepakowy.eu/ . Najlepiej byłoby się wybrać do dietetyka, który pomoże ułożyć zdrowy jadłospis.
Może i można, ale potem co... dalej bedzie jadła te suplementy i tak do końca życia żeby to utrzymać? Bez sensu. Tez sie zgadzam, ze zmiana nawyków to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.