kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-04-2019, 18:14
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Podpinam się pod temat bo interesują mnie wózki dziecięce, póki co jeszcze nie wybrałam odpowiedniego modelu dla swojego dziecka ale jestem na etapie poszukiwań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-04-2019, 19:02
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Sprawdź sobie anexy. Ja np. mam sporta i jestem z niego bardzo zadowolona. Super sobie radzi na każdym terenie, jest bezpieczny i wygodny- to tak w skrócie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-04-2019, 11:09
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

No to może Julie Lionelo? Dobra jakość wykonania, bardzo wygodny model również ze względu na wagę jak i dodatkowy uchwyt więc nawet mieszkając wysoko w bloku bez problemów będziesz mógł go wnieść bo waży mniej niż 5,8kg. Do tego w zestawie znalazła się moskitiera, ocieplacz na nóżki oraz torba także jest wszystko i cenowo też za tak dobrym model według mnie nie ma się do czego przyczepić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 08-05-2019, 10:50
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Jak dla mnie to najfajniejsze są wózki x-lander, mam wielofunkcyjny a dokupiłam do tego teraz jeszcze spacerówkę x-fly specjalnie na wyjazd, jest idealna także do samolotu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-10-2019, 14:07
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Z doświadczenia mogę polecić anex m/type Bardzo wygodny, lekko się prowadzi, zwrotny, zgrabny i poręczny. Spacery z nim to prawdziwa przyjemność
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-01-2020, 20:47
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja z kolei zdecydowałam się na e/type i bardzo go sobie chwalę. Wózek super sprawdza się na każdym terenie, gondola dobrze chroni maluszka a przy tym jest solidna i wygodna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-02-2020, 17:06
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

ja mogę zasugerować wóżek anex m type użytkuję go od poł roku i jestem bardzo zadowolona z zakupu, wóżek spełnia wszystkie oczekiwania moje lekko się prowadzi, wygodny, bezpieczny, gondola się lekko wypina koła sprawdzają się na każdej nawierzchni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-02-2020, 18:18
qfriesen qfriesen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Właśnie kompletuję powoli wyprawkę dla dziecka i szukam solidnego wózka. Zastanawiam się nad firmą Mutsy https://www.wozki-mutsy.pl/, w zestawie jest gondola i siedzisko spacerowe, więc jest to funkcjonalny wózek. Podoba mi się ich prosty wygląd i stonowana kolorystyka, przez co są nowoczesne i estetyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-02-2020, 17:36
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Z doświadczenia mogę polecić anex m/type. U mnie super się sprawdza. Dużo używamy wózka i jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Wygodny, solidny i łatwy w utrzymaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-02-2020, 10:24
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

jak dal mnie bardzo dobrym wyborem w zakupie wózka był anex m type, łatwy w składnaiu, zgrabny, gondola dla dziecka bardzo obszerna i wygodna, stelaż stabilny i kocny, amortyzacja super się sprawdza na nierównych nawierzchniach, koła duże i zwrotne , no i wygląda obłednie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.