kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 09-10-2020, 13:28
blaise.heaney blaise.heaney is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Sprawdź markę Cybex, oferują naprawdę jakościowe wózki, zarówno spacerówki jak i gondole.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-10-2020, 16:58
biku biku is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 3
Domyślnie

witam

Widzę że tutaj mogę ruszyć temat który mnie interesuje. Moje dziecko ma 4 miesiąc i jak daję mu jakąś papkę owocową to sadzam go na takiego bujaka. I ostatnio jak pani doktor przyjechała to mnie opierniczyła i kazała czym szybciej kupić normalne krzesło do karmienia. Znalazłam kilka które mi się podobają w sklepie https://bialyslonik.pl/krzeselka-do-karmienia Ale czy któraś z obecnych mam mogłaby wypowiedzieć się który byłby najlepszy dla dziecka i żeby dobrze się jedzenie z niego zmywało bo wiadomo że mały będzie się na nim uczył sam jeść
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 10-10-2020, 15:34
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Jestem bardzo zadowolona i polecam spacerówkę Anex air x i Polecam Anex air x , bardzo zwinna ,lekka, ,nadaje sie na każdy teren, sklada sie w łatwy sposób, kola posiadaja system amortyzacji a antywstrzasowy, budka regulowana, kosz ns zakupy duzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-10-2020, 15:39
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Sprawdź sobie anexa air x. Wygodny, solidny i poręczny a przy tym łatwy w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-10-2020, 11:21
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Dla mnie nie ma lepszej spacerówki niż ta http://mamawozibardziej.pl/2018/09/x...ade-in-poland/ kupiliśmy ją specjalnie na wyjazd ale ja jej teraz na co dzień używam bo okazała się bardzo poręczna i wygodna dla dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-10-2021, 08:58
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 273
Domyślnie

My kupiliśmy granatowy od https://venicci.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Składany jedna ręka, lekki, zwrotny. Trochę nisko jest gondola, ale podobno można dokupić adaptery, żeby była wyżej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.