kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-10-2017, 21:25
Kaczura Kaczura is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Dokładnie, cellulit to siłownia i odpowiednia dieta, a na rozstępy niestety porady nie mam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-11-2017, 13:48
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Bardzo fajną opcją są zabiegi bandażami Arosha, które działają wyszczuplająco i redukują cellulit. W Vici Clinic w Krakowie takie zabiegi robi przemiła Pani Kasia. Jeden zabieg kosztuje 99 zł i trwa 45 min. Efekty widać już po pierwszym takim zabiegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-12-2018, 13:39
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Robiłam laserowy zabieg usuniecia rozstępów z pośladków, na początku bałam się zabiegu ale wysztko wyszło bardzo dobrze. Teraz już nie ma po nich śladu. Zabieg robiłam https://klinikamagnuccy.pl/ i polecam , bardzo dobrą kadrę specjalistów tam mają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-12-2018, 07:50
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Moj cellulit i rozstepy (pamiątka po ciazy) przeszkadzaly mi wiele miesiecy. Cwiczylam, schudlam, pilam duzo wody i cellulit troche sie zmniejszyl ale rozstepy mimo stosowania masy kremow zostaly takie jak byly. Niby mowi sie ze czas zmienia ich kolor ale kurde chyba nie w moim przypadku Postanowilam pozbyc sie problemu w znanej mi juz z innych zabiegow klinice Dermed w Katowicach i umowilam się na mezoterapie bezigłowa efekt dla mnie super, jak zawsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-12-2018, 19:47
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Jeśli chodzi o cellulit to można spróbować masaży antycellulitowych. Poza tym zdrowa dieta i ćwiczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-12-2018, 13:22
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

A próbowałaś balsamy od arbonne pl muszę przyznać, że są rewelacyjne! Te balsamy i picie dużo wody i do widzenia cellulit!
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-12-2018, 13:33
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Warto zastosować specjalną dietę antycellulitową. Moja siostra np. zamawia sobie taką z Wygodnejdiety (już jakieś 2,3 miesiące), oczywiście do tego dokłada też ćwiczenia i efekty są już bardzo fajne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-01-2019, 22:27
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

polecam zmianę diety, bardzo dobrym rozwiązaniem są ostatnio cateringi dietetyczne, sama zamawiam z wygodnadieta.pl
ktoś przygotowuje posiłki dla Ciebie i jesteś pewna, że jesz tak, aby schudnąć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-01-2019, 17:11
BeatkaK BeatkaK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 28
Domyślnie

Jak chodzi o pozbycie się cellulitu to polecam zabieg endermologi, Ja sobie taki wykona-łam i bardzo mi pomógł, teraz już nie mam żadnego z tym problemu i mam bardzo ładnie wymodelowaną sylwetkę. Zabieg robiłam w Ego Med Spa w Krakowie https://ego-medspa.pl/. Polecam, przemiła obsługa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-02-2019, 20:01
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja ostatnio znalazłam taki sklep z bielizną Orirose http://orirose.pl/ gdzie w ofercie mają bieliznę korygującą ,wyszczuplającą oraz antycellulitową. Skuszona pozytywnymi opiniami innych klientek kupiłam pas poporodowy - jestem po 3 miesiącu od porodu i już po miesiącu widzę efekty. Powoli znika zwisający brzuszek i czuję się już o wiele lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.