kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 17-07-2015, 06:58
Tarnpolinka Tarnpolinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

oczywiście ,ze planuję domowe wydatki . Nie wyobrażam sobie tego nie robić . Druga sprawa tez jest taka ,ze bardzo lubię to robić Grunt to dobry plan z wypłat mojego męża i mojej , trzeba opłacić rachunki , odłożyć jakąś kwotę na czarną godzinę a potem reszta na życie , na ubrania itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 18-07-2015, 16:14
ewaok ewaok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Też staram się planować swoje domowe wydatki oceniać ile pieniędzy na to czy na tamto i jakoś tak leci ale czasem człowiekowi nie przypomni się albo los sprawi że nie będzie tak jak sobie tego chcemy i zawsze jest na przekór temu wszystkiemu co jest rzeczą istotną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 19-07-2015, 13:14
ssiska ssiska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja nie planuje swoich wydatków jeżeli coś trzeba to to kupuję a jeżeli nie to kasa zostaje wiadomo zależności jakie czasy przychodzą. kiedyś miałam etap taki w swoim życiu że wszystko planowałam zapisywałam sobie w notatniku ale nie zdawało to kompletnie egzaminu i powiedziałam że dość tego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 21-07-2015, 09:12
Kaniaz Kaniaz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 70
Domyślnie

Ja wolę zaplanować, ale przeważnie pierwsze co to pieniądze idą w rachunki, potem przyjemności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 21-07-2015, 13:24
gterka gterka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Oczywiście wszystkiego nie da się przewidzieć, ale zawsze na początku miesiąca liczę wszystkie opłaty, zobowiązania i rzeczy, które są niezbędne do kupienia w danym miesiącu, to czego brakuje itp. Potem sprawdzam mniej więcej ile zostaje na zakupy na dany tydzień i to rozkładam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-07-2015, 22:25
Szkwyra Szkwyra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja już takie rzeczy liczę jak zbliża się koniec miesiąca i jest tydzień do wypłaty licze tylko po to żeby wystarczyło i na nic mi nie brakło Czasem jest cięzko ale teraz planuje zacząć drugą pracę i mam nadzieje że będzie już lepiej na koniec miesiąca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 22-07-2015, 13:47
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Nie planuję takich wydatków, ale staram się też nie wydawać ponad stan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 24-07-2015, 09:09
Agusiaczek909 Agusiaczek909 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja planuję każdego miesiąca swoje wydatki bo nigdy nie wiadomo co i jak jak trzeba to sobie do robię a jak nie to plan minimum. Czasem też notuje na co ile potrzebuję ale to rzadko się zdarza ponieważ więcej zostaje mi w głowie i pamiętam swoje wydatki bo to dla mnie jest najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 25-07-2015, 04:38
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Jeśli chodzi o domowe wydatki to nie planuję już nic na ten miesiąc. Będę inwestowała raczej tylko w firmę. Myślę o założeniu w firmie call center - http://www.spikon.eu/tanie-call-center/ Chcę ułatwić życie klientom i pracownikom. Firma jest już na tyle duża że to może się sprawdzic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 05-08-2015, 17:21
Maminka Maminka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja od ką zaczełam pracować to zawsze planuję wielkie wydatki zapisuje zarabiam wiem na co mogę wydać na co nie i tak się zamykam w całym miesiącu wiadome że są przypadki których nie da się przewidzieć ale taki już jest los i tego raczej nie zmienimy. Życie musi pokazać swoje ja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.