kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-08-2015, 14:54
czeresnia czeresnia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie Stare-nowe auto

Witajcie:-) Chciałem zrobić rozeznanie w temacie właśnie takiego odnowienia auta, czyli auto detailingu. Gdzie w Gliwicach mogę wykonać taką usługę i czy jest to możliwe? Nie ukrywam, że nie będę nigdzie jeździł dalej, najlepiej, jakby takie usługi wykonywane były na miejscu:-) Czy robiliście już taki detailng na swoich autach? Jaką firmę polecacie? Czy to jest warte swojej ceny i wytrzymuje długo, tak jak reklamuje się tą usługę? Prosiłbym o wszelkie informacje i namiary na sprawdzoną i profesjonalną firmę. Dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-08-2015, 18:52
majtroka majtroka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja to zazwyczaj standardowo jeżdżę do myjni i to wystarcza. Auto mam garażowane, więc wydaje mi się, że nie potrzeba żadnych innych zabiegów na lakier. Od czasu do czasu woskowanie i to na tyle. Jedynie na wiosnę stosuję bardziej dokładne mycie, żeby zmyć resztki soli drogowej i innych zanieczyszczeń. Poza tym nic innego nie robię z moim samochodem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-08-2015, 22:40
Szkwyra Szkwyra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja też zazwyczaj korzystam po prostu z myjni głównie dlatego że nie mam czasu na nic więcej, a auto detailing jest ostatnio bardzo modny, ale przyznam, że ni interesowałam się tym nigdy wcześniej, mój mąż pewnie wręcz przeciwnie i gdyby chodziło o taką firmę w okolicach Wrocławia to moglibyśmy pomóc, ale jeżeli chodzi o Gliwice to niestety nie mam pojecia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-08-2015, 22:26
limfeta limfeta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja kiedyś miałem ogromny problem z rysami na samochodzie - mieszkam na osiedlu i zostawianie auta pod blokiem często kończyło się rysami "od kluczyka". Oczywiście szybko musiałem zainwestować w garaż jednak udało mi się znaleźć dobrą firmę która tanio wszystkie ryski usuneła - mianowicie mowa o http://www.braciapietrzak.pl/o-nas/ Zdecydowanie polecam - szybko, sprawnie i nie drogo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-08-2015, 11:05
frania12 frania12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Witaj wszystko zależy od tego co tak naprawdę chcesz zrobić w aucie. Czy od podstaw wyczyść? Czy na przykład tylko umyć?
Generalnie nie znam firmy ,która się tym zajmuje. Najłatwiej chyba skorzystać z myjni oraz urządzeń sprzątających w środku. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-09-2015, 07:40
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Jeśli chcesz odnowić auto, to najprościej zrobisz to usuwając rysy z karoserii pastą K2. To produkt polski, niedrogi, a bardzo skuteczny. Wnętrze warto oddać do czyszczenia parowego. Preparatu do pielęgnacji deski rozdzielczej także szukaj na półce z produktami K2.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-10-2015, 18:34
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Na allegro też masz fajne kosmetyki i chyba lepsze niż K2, a na pewno tańsze. Zobacz sobie ten profil http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=40494458 dużo tego mają. To są kosmetyki, które oferują na myjni i korzystają z nich, więc nie może to być byle co.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-12-2015, 15:13
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

No niestety, lakier po jakimś czasie przestaje wyglądać dobrze. I bez takiej renowacji może być trudno.
Z drugiej strony o takich rzeczach trzeba myśleć odpowiednio wcześnie. Na pewno warto np. zainwestować w wiatę w stylu tej: http://ogrodosfera.pl/tania-wiata-samochodowa-krokus . Lakier będzie o wiele ładniejszy dzięki temu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-01-2016, 20:03
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Chyba też muszę pomyśleć o takiej odnowie dla auta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-02-2016, 18:25
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

Takie SPA dla samochodu jest bardzo popularne, kiedy właściciele decydują się na sprzedaż swojego auta. To jeden z elementów przygotowania samochodu do sprzedaży (tutaj: http://noy.pl/jak-skutecznie-sprzeda...rzez-internet/ jeszcze wiele innych porad, jak dobrze przygotować się do sprzedaży).
Moje autko tez muszę zabrac w takie miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.