kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-09-2016, 13:06
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Jaka niedroga reklama dla firmy?

W jaką formę niedrogiej reklamy dla firmy warto zainwestować waszym zdaniem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-09-2016, 09:48
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Zależy jeszcze jakim dokładniej budżetem dysponujesz.
Tutaj http://www.polastudio.pl/oferta/gadz...mieci-usb.html zobacz sobie na przykład takie rozwiązanie jak pendrive z nadrukiem.
Działa to podobnie jak w przypadku długopisów czy notatników, kalendarzy itp.
Jest to coś, co się przydaje w biurze, więc jest szansa, że ludzie tego nie wyrzucą. No i zawsze pozostają pozytywne skojarzenia, że dałaś coś praktycznego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-09-2016, 12:10
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Jeżeli chcesz, żeby reklama była naprawdę skuteczna, to same gadżety nie wystarczą. Nie jestem specjalistką od marketingu, ale trochę musiałam doczytać na ten temat, ponieważ razem z mężem planowaliśmy założenie sklepu internetowego z gadżetami animacyjnymi (oboje pracujemy w tej branży). Podjęliśmy współpracę z profesjonalną agencją reklamową, która stworzyła dla nas atrakcyjną i łatwą w obsłudze stronę internetową i cały czas prowadzi działania marketingowe dla naszej marki, od pozycjonowania w sieci po reklamę na billboardach etc. Zerknij na ich stronę http://www.kreatormarki.pl/strony-i-sklepy-internetowe, są bardzo elastyczni i dostosowują ofertę do każdego klienta indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-09-2016, 15:07
dorrywas dorrywas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie

Według mnie jeśli chcielibyście zaistnieć na rynku to warto waszych klientów zaproponować różnego rodzaje ankiet które pozwolą wam zobaczyć co myślą klienci i czego oczekują od waszej firmy. To nowoczesna i niezła forma reklama, dodatkowym atutem jest to że jest dość tania. Ostatnio widziałem niezłą firmę w tym zakresie, mowa tutaj o Webankieta która oferuje różnego rodzaje ankiet do wyboru dla własnej działalności czy instytucji. Sami zobaczcie na szczegóły tej oferty, pierwsze 14 dni macie zupełnie gratis !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-11-2016, 14:04
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Z tego co mi wiadomo to warto postawić na mailing marketing. Jest to nie droga opcja marketingowa która jest niezwykle popularna oraz przynosi dobre efekty. Ja ze swojej strony polecam przeczytać ciekawe informacje na stronie internetowej agencji http://mailsales.pl/oferta/zarabianie-na-mailach Która zajmuje się właśnie tego typu dziedziną w internetowym marketingu. Jestem bardzo ciekawa waszej opinii na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-11-2016, 09:03
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Firmy, które świadczą różnego typu usługi, mogą skorzystać z możliwości reklamy na portalu ogłoszeniowym Sprzedajemy.pl. Od niedawna jest tam taka kategoria. Zerknijcie chociażby na stronę: http://sprzedajemy.pl/uslugi/uslugi-dla-firm/pozostale - tam ogłosić się mogą firmy świadczące usługi dla firm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-11-2016, 14:43
megan megan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 8
Domyślnie

Mi się wydaje, że najlepiej powierzyć promocję jakiemuś specjaliście. Ostatnio na Facebooku widziałam ofertę od Mama Marketing. Może to jakiś trop?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-11-2016, 14:55
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Wg mnie fajnym pomysłem na promocję są wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe, np. pendrive http://www.goodgift.eu/oferta/4/usb.html . Większość osób chętnie takich gadżetów używa. A że na nich znajduje się nazwa firmy, to utrwala się w pamięci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-11-2016, 08:09
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Może zainwestuj w druk teczek? W teczkach możesz przygotować ofertę dla klientów. Warto też zainwestować w reklamę w sieci. Jeśli chcesz mieć rozpoznawalną markę niestety trochę trzeba na początku zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-11-2016, 17:20
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Na pewno warto zainwestować w reklamę w internecie, dzięki temu dotrzesz do wielu ludzi. Poza tym gadżety reklamowe np kubki z nadrukiem, jakieś długopisy, koszulki itd. Nastaw się na większe koszty bo niestety wypromowanie firmy kosztuje ale na szczęście kasa szybko się zwraca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.