kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-02-2018, 20:04
Dorota24 Dorota24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 7
Domyślnie

Pękające pięty również są dla mnie problemem. W szczególności kąpiele powodują, że mam suchą skórę. O pięty należy dbać przez cały czas, bo później są same problemy z nimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 14-02-2018, 09:53
mario556 Mężczyzna mario556 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 3
Domyślnie

a co wtedy jak pękają dłonie a nie pięty , chyba to jest większy problem dla wszystkich
__________________
lekarz Londyn
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-03-2018, 14:17
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

To okropna sprawa, znam Twój ból W lato miałam strasznie popękane pięty. Całe szczęście nie mam już tego problemu bo spróbowałam metod podanych tutaj: http://www.ezebra.pl/Sprawdzony-spos...501238675.html. Polecam skarpetki złuszczające oraz krem z mocznikiem - rewelacja. Trzeba trochę konsekwencji oraz cierpliwości, a nawet się nie obejrzysz i już wszystko będzie ok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-05-2018, 16:56
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Nawilżaj złuszczaj i nawilżaj, mi pomogły te kremy https://www.neutrogena.com.pl/bad-pi...legnacja-stop/ ogólnie neutrogena jest dobra na przesuszoną skóre ciała, mają dobre składniki i formuły, staraj się też unikać chodzenia na bosaka strasznie wysusza to skóre, ale przede wszytskim smaruj stopy kremami grubą warstwą na noc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-05-2018, 09:35
morixa morixa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 6
Domyślnie

dobry krem! Tylko trzeba pamiętać, żeby stosować go systematycznie. Oprócz tego kąpiele nawilżające i natłuszczające i delikatne usuwanie martwego naskórka. Niby tak niewiele, a jednak potrafi przynieść świetne rezultaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-07-2018, 13:23
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba też zadbać o regularne złuszczanie naskórka. Bardzo fajną opcją są skarpetki złuszczające Epilfeet byOlie, zapoznacie się z nimi bliżej na stronie: www.byolie.com. Przy regularnym stosowaniu (raz w miesiącu) na pewno będziecie zadowolone z efektów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-07-2018, 13:17
thannaaa thannaaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 53
Domyślnie

kremy, skarpetki złuszczające..? ja bym nie robiła pumeksem, bo póżniej bedziesz juz na stałe musiała to robić. a jeśi nie pomagają kosmetyki to kosmetyczka i jakiś specjalistyczny zabig
__________________
laserowe zamykanie naczynek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 10-07-2018, 22:42
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Cytat:
Napisał ami_dudek
Przede wszystkim trzeba też zadbać o regularne złuszczanie naskórka. Bardzo fajną opcją są skarpetki złuszczające Epilfeet byOlie, zapoznacie się z nimi bliżej na stronie: www.byolie.com. Przy regularnym stosowaniu (raz w miesiącu) na pewno będziecie zadowolone z efektów.
Zgadzam się, są super. My z mężem oboje ich używamy. Co prawda on niechętnie podchodził do nich na początku, ale się przekonał Chodzimy często z dzieciakami na basen, więc jakoś te stopy przecież muszą wyglądać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-07-2018, 08:44
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Najlepiej jest od razu pójść do podologa, zamiast bawić się w jakiegoś rodzaju półśrodki. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli jest to Warszawa – bądź któraś z Was ma też podobnym problem i mieszka w Warszawie – to w Satin jest bardzo fajna terapia na pękające pięty. Warto w zasadzie nawet po prostu wejść sobie na ich stronę - http://satin.pl/ - i poczytać o tym problemie, mają go gdzieś jak sobie poprzeglądacie tam dobrze opisany. Między innymi są tam najczęstsze przyczyny, więc można sobie przeanalizować, może rozpoznacie źródło swojego problemu : ). Chyba nawet gdzieś na stronie mieli filmik poświęcony temu problemowi. Zresztą nie tylko o tym, ale ogólnie jest tam dużo tekstów o zdrowiu stóp w ich FAQ oraz na blogu. Na ten ostatni warto zwrócić uwagę, bo wiecie, pisany jest przez specjalistów, a nie jakichś randomów z Wikipedii. W każdym razie, w Satin jest cała terapia, która nie zajmuje się tylko jakimiś powierzchownymi objawami. I jeszcze sami dobierają preparaty pielęgnacyjne tak, aby pasowały do charakterku konkretnego naskórka : ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-07-2018, 03:11
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Ja również uważam, że najlepiej udać się jak najszybciej do lekarza, który będzie w stanie wskazać przyczynę powstawania problemu i pomoże nam wyleczyć się z tej przypadłości. Sama mam problem z pękającymi piętami. Co prawda teraz jest już dużo lepiej niż chociażby rok temu, ale dzięki temu, że w porę zdecydowałam się na wizytę u Podologa. Teraz też chciałabym pójść do lekarza, ale w między czasie zmieniłam miejsce zamieszkania i nie wiem do jakiego specjalisty powinnam się wybrać. Przeglądając oferty trafiłam tutaj http://ortogenic.pl/ . Mogłybyście zerknąc i napisać mi co o niej sądzicie i czy Waszym zdaniem warto skorzystać?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.