kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #361  
Stary 29-07-2023, 22:50
Grzesiek1's Avatar
Grzesiek1 Grzesiek1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2023
Posty: 6
Domyślnie

Do tego zadania warto zatrudnić specjalistów.
__________________
Żyj chwilą obecną, wspominaj przeszłość i nie lękaj się przyszłości, ta bowiem jeszcze nie istnieje i nigdy nie będzie istnieć. Jest tylko teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #362  
Stary 09-08-2023, 13:32
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 528
Domyślnie

Na pewno warto pomyśleć o zakupie architektury ogrodowej. Myślę, że ciekawym rozwiązaniem może być na przykład takie zadaszenie lamelowe TULON 4x3: https://ogrodolandia.pl/zadaszenie-lamelowe-tulon-4x3m . Z pewnością przyda się ono w Waszych ogrodach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #363  
Stary 10-08-2023, 07:40
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 336
Domyślnie

Stosował ktoś z Was taki aerator w płynie do trawnika https://www.target.com.pl/produkty/a...e-do-trawnikow/? Zastanawiam się właśnie nad zakupem i ciekawa jestem, jak się sprawdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #364  
Stary 10-08-2023, 11:58
Izzina Izzina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2023
Posty: 4
Domyślnie

Jakie oświetlenie polecacie do ogrodu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #365  
Stary 10-08-2023, 15:10
adam446 Mężczyzna adam446 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2023
Posty: 22
Domyślnie

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę sklepu, z którego sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie internetowego sklepu ogrodniczego, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie m.in. sadzonki drzew .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #366  
Stary 21-08-2023, 13:15
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Natomiast jeżeli będziecie zabierali się za poszukiwania dobrej jakości akcesoriów ogrodowych, w tym również węży i wózków oraz stojaków na węże to na pewno warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Warmax u których będziecie mogli znaleźć naprawdę różne rozwiązania tutaj https://warmaxnarzedzia.pl/wozki-sto...z,c448,pl.html takich producentów jak Verto. Bardzo fajnie sprawdzają się na przykład takie rozwiązania, jak "VERTO Wózek do węża ogrodowego" który mieści około 45 m węża 1/2", około 35 m węża 5/8", około 15 m węża 3/4". Warto się zapoznać i zrobić wszystko z głową i zachowując pełen porządek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #367  
Stary 24-08-2023, 10:28
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

budowa basenu może być wspaniałym uzupełnieniem wykończenia ogrodu, dodając mu nie tylko luksusowy wygląd, ale także przestrzeń do relaksu i rekreacji. Ogród z basenem staje się miejscem, w którym można cieszyć się przyjemnymi chwilami i tworzyć piękne wspomnienia. Basen może znacząco poprawić wygląd ogrodu, tworząc piękne centrum uwagi. Tutaj https://www.pomorskiefirmy.pl/budowa...e-to-kosztuje/ możemy znaleźć informację na temat kosztów takiej budowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #368  
Stary 26-08-2023, 21:19
plitos's Avatar
plitos Mężczyzna plitos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2023
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jupif
Witam wszystkich!

Od kilku lat przymierzam się do doprowadzenia mojego ogrodu do stanu, o którym zawsze marzyłem i chyba właśnie nadszedł ten czas! Ostatnio skończyliśmy altankę, teraz przyszła pora na rośliny. Chciałbym porobić takie jakby alejki z roślinami. Do tego celu potrzebuję krawężnik granitowy. I tutaj pojawia się problem - skąd go wziąć? Zamówić przez internet, rozejrzeć się w stacjonarnym sklepie budowlanym czy może udać się do kamieniarstwa? Ktoś podpowie jak zdobyć krawężniki granitowe w dobrej cenie?

Witaj!

Gratuluję zrealizowania marzeń o altance i przekształceniu swojego ogrodu. Wybór krawężników granitowych to świetny krok ku osiągnięciu wymarzonego efektu. Istnieje kilka sposobów, jak zdobyć je w dobrej cenie, a oto kilka sugestii:

- Internetowe Sklepy: Przeszukaj internetowe sklepy budowlane i ogrodnicze. Możesz porównać ceny i modele krawężników granitowych bez wychodzenia z domu. Upewnij się, że wybierasz zaufane i renomowane strony.

- Stacjonarne Sklepy Budowlane: Odwiedzenie sklepu budowlanego pozwoli ci na osobiste obejrzenie dostępnych modeli krawężników. Personel może też udzielić ci fachowych porad dotyczących wyboru odpowiednich materiałów.

- Kamieniarstwa: Kamieniarstwa to doskonałe miejsce, aby znaleźć wyjątkowe i pięknie wykonane krawężniki. Możesz uzyskać spersonalizowane porady od specjalistów w tej dziedzinie.

- Rynki i Targi Ogrodnicze: W określonych porach roku odbywają się różnego rodzaju targi ogrodnicze. Może tam znaleźć atrakcyjne oferty na krawężniki i dodatkowo zainspirować się nowymi pomysłami na ogrodowy wystrój.

- Porównaj Ceny: Niezależnie od wybranej metody, warto porównać ceny różnych dostawców. Pamiętaj jednak, że cena nie zawsze jest jedynym ważnym kryterium. Jakość i trwałość krawężników również są istotne.

- Zapytaj w Społeczności: Możesz zasięgnąć opinii i porad w lokalnych grupach ogrodniczych lub na forach internetowych. Inni entuzjaści ogrodnictwa mogą polecić sprawdzone miejsca do zakupu krawężników granitowych.

Wreszcie, pamiętaj, że podczas wyboru krawężników granitowych ważne są także ich wymiary i styl, które najlepiej będą komponować się z całością twojego ogrodu. Powodzenia w osiągnięciu wymarzonego efektu w Twoim ogrodzie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #369  
Stary 28-08-2023, 18:02
Basiencja Basiencja is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 68
Domyślnie

Firma ogrodnicza uporządkowała otoczenie mojego domu, uprzątnęła wszystkie pozostałości po budowie. Są ścieżki, trawniczki, krzewy, drzewka, ale mało kwiatów. Rozumiem, że brakowało roślin jednorocznych wymagających co sezon odpowiedniej pielęgnacji. Do mnie należy zakupienie cebulek kwiatów do wysadzenia jesienią. Zaplanowałam na początek krokusy, przebiśniegi , narcyzy i tulipany. Największy wybór znalazłam w internetowym sklepie ogrodniczym Plantet.pl https://plantet.pl/narcyz-thalia-bialy-4-szt-w-legutko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #370  
Stary 29-08-2023, 17:25
Elka83 Elka83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 200
Domyślnie

Jeśli chcemy swobodnie cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu, w naszym ogrodzie czy tarasie dobrze jest pomyśleć o meblach ogrodowych. Tutaj https://gardenspace.pl/sofy-ogrodowe znajdziecie wiele przydatnych informacji dotyczących wyboru mebli. Warto zainspirować się i stworzyć przestrzeń idealną dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.