kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-05-2017, 11:52
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie Wypadanie włosów można jakoś zatrzymać?

Czy wypadanie włosów można w jakiś sposób zatrzymać?
Jestem ciekawa czy takie ampułki dostępne w sklepach w ogóle działają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-05-2017, 16:30
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Można zatrzymać ten proces, ale trzeba najpierw dowiedzieć się co go powoduje.
Tutaj http://kapyderm.com.pl/ poczytaj sobie coś więcej na ten temat. Piszą tam o tym na czym polega praca dermotrychologa.
W dużym skrócie to jest taki specjalista, który zajmuje się problemami z włosami. Pomoże ocenić co wywołuje ich wypadanie i wybierze dla nas odpowiednią terapię.
Sprawdź sobie czy ktoś taki coś doradzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-06-2017, 09:57
millena_ millena_ is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 11
Domyślnie

Jak włosy wypadają, to warto zrobić badania, np. morfologię i hormony tarczycy. Nieraz właśnie przy problemach z tarczycą nasila się wypadanie włosów. Też warto się delikatniej obchodzić z takimi włosami: minimum środków do stylizacji, jak najmniej prostowania, suszenia itd. A do czesania polecam Tangle Angel http://tangleangel.pl/ . Bardzo delikatnie rozczesuje, ale świetnie radzi sobie nawet ze splątanymi włosami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-06-2017, 07:55
thannaaa thannaaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 53
Domyślnie

ja polecam calcium pantothenicum Jelfa, to zwykłe calcium z apteki za pare złotych, ale ma bardzo fajne działanie na włosy. ja stosowałam jakieś 2 miesiące i mnówstwo nowych włosów mi urosło, co było widać po tzw "baby hair"
__________________
laserowe zamykanie naczynek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-02-2018, 16:14
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

wystarczy stosować odpowiednie kosmetyki, sama miałam z tym ogromny problem. A teraz używam takich z komórkami macierzystymi - https://seboradin.pl/pl/4-seboradin-fitocell i po nich włosy mam w świetnej kondycji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-11-2018, 09:35
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 344
Domyślnie

My włosy bardzo wypadały w okresie dojrzewania, próbowałam to zatrzymać, stosowałam różne suplementy, drogie szampony z apteki itp., jednak nic nie okazywało się skuteczne. W rezultacie mam teraz bardzo rzadkie włosy i zastanawiam się nad ich uzupełnieniem. Podobno ten fryzjer poznań grunwald oferuje własnie takie zabiegi, dzięki którym znowu można cieszyć się bujną fryzurą. Jak sądzicie, warto z czegoś takiego skorzystać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-06-2023, 10:04
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Peruki to nie tylko praktyczne rozwiązanie w przypadku chorób, ale także modne akcesorium, które pozwala na eksperymentowanie z różnymi fryzurami bez konieczności cięcia włosów i ich osłabiania koloryzacją. W salonie peruk https://peruki-sklep.pl/peruki-radom znajdziesz szeroki wybór peruk naturalnych i syntetycznych, a także specjalne opcje medyczne oraz akcesoria do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Możesz również liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze peruki, która idealnie pasuje do Twoich potrzeb. Na blogu salonu znajdziesz również wiele przydatnych wskazówek dotyczących pielęgnacji peruk. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz peruki ze względów medycznych czy po prostu chcesz poprawić swój wygląd, aby służyła Ci jak najlepiej :
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.