kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-11-2018, 10:42
miod20 miod20 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 2
Domyślnie Dofinansowanie z UE

Witam drogie panie!
Jestem zmotywowana zająć się budowaniem własnego salonu fryzjerskiego, czy firma pomagająca w uzyskaniu dofinansowania z UE http://www.eljottech.pl/ może okazać się bardzo pomocna?

Ostatnio edytowane przez miod20 : 28-11-2018 o 19:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-11-2018, 14:12
janekbond Mężczyzna janekbond is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Dofinansowanie z Unii Europejskiej jest bardzo pomocne, natomiast wcale nie tak łatwo jest je uzyskać. Musimy mieć dokładny plan, który pokazuje jak wykorzystamy pozyskane środki. U mnie była to wymiana starego systemu oświetlenia zewnętrznego na nowoczesne lampy LED firmy http://rabbit.pl/ i udało nam się pozyskać te pieniądze, gdyż wpłynęło to pozytywnie na ekologię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-11-2018, 13:36
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

Może warto pomyśleć nad pozyskiwaniem dotacji, w których bardzo pomaga firma Innpuls https://www.innpuls.pl/firma--o-innp...la-samorzadow/. Korzystałam z ich usług już niejednokrotnie i mogę zdecydowanie ich polecić. Maja świetnych pracowników, którzy dysponują ogromną wiedzą oraz umiejętnościami. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to polecam sprawdzić ich stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-11-2018, 14:16
victoria victoria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 188
Domyślnie

W moim wypadku pomoc Kancelarii Doradztwa Gospodarczego okazała się zbawienna! Jakby nie oni, nigdy nie zobaczyłabym tych pieniędzy a mój biznes dalej byłby tylko odległym marzeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-11-2018, 10:50
kopca kopca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 24
Domyślnie

Ja z kolei polegam na panu Czapczyński który prowadzi kancelaria wrocław, to bardzo doświadczony zespół , sczególnie w sprawach dotyczących firm. Powinieneś koniecznie zapoznać ich ze swoją sprawą. Domyślam się że może chodzić o doradztwo gospodarcze i jeśli faktycznie w tej sprawie potrzebujesz pomocy to nie mogłeś trafić lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.