kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 16-12-2018, 20:33
iwonka iwonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 141
Domyślnie

Idź do ortopedy. Warto też zainwestować w odpowiedni sprzęt ortopedyczny - https://www.orteo.pl/ortezy-tulowia/...yp-schantza-c1 Sama am problemy z kolanem od ponad roku i wiem jaki to dyskomfort. Dzieki ćwiczeniom jest coraz lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 19-12-2018, 13:34
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Miałam problem z bólem w kolanach. Nie mogłam usiedzieć w jednym miejscu przez dłuższą chwilę, ciągle zmiana pozycji na inną. Dowiedziałam się ,że jest możliwość wyleczenia tego poprzez zastosowanie komórek macierzystych. Zabieg zrobiłam w klinice Bona Dea w Krakowie. Teraz po zabiegu nie odczuwam , żadnego bólu i mogę funkcjonować normalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 21-12-2018, 19:50
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

W Krakowie mają dobrych specjalistów akurat. Ja zapisywałam się przez tą stronę http://www.rehabilitacje.org/ bez kolejek i bez stresu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 01-01-2019, 18:24
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Takiego bólu na pewno nie powinno się lekceważyć. Warto byłoby zrobić na przykład USG kolana Gdańsk bo samo RTG może nie wystarczyć. Po prostu na rentgenie widać coś innego, złamania, a może to byc coś innego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 22-01-2019, 20:55
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

W większości problemów z stawami kluczem do wyzdrowienia jest skuteczna rehabilitacja, bez tego ani rusz. Ostatnio sporo słyszę o skutecznej metodzie jaką jest fala uderzeniowa, tutaj przeczytasz o tym więcej https://fala-uderzeniowa.com/leczeni...olana-warszawa Warto się nad tym zastanowić, metoda jak najbardziej sprawdzona przez kilku znajomych, którzy mieli problem z stawami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 23-01-2019, 20:42
Danusia400 Danusia400 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 45
Domyślnie

Miałam problem z bólem w kolanach. Nie mogłam usiedzieć w jednym miejscu przez dłuższą chwilę, ciągle zmiana pozycji na inną. Dowiedziałam się ,że jest możliwość wyleczenia tego poprzez zastosowanie komórek macierzystych. Zabieg zrobiłam w klinice Magnopere w Krakowie na ul. Grzegórzeckiej 67d . Teraz po zabiegu nie odczuwam , żadnego bólu i mogę funkcjonować normalnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 08-02-2019, 00:26
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Mnie lekarz skierował na rezonans magnetyczny kiedy miałam problemy ze ścięgnami, robiłam w Łodzi w Wizji V. Dostałam info że robią najlepsze opisy ortopedyczne i w dodatku mają szybkie terminy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 14-02-2019, 16:53
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Tak jak ktoś wyżej pisał - wybierz się do porządnego ortopedy. Dobra diagnoza i poprawne leczenie połączone z rehabilitacją do podstawa zdrowych kończyn. Pomoże uniknąć też problemów w przyszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 18-02-2019, 20:36
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 180
Domyślnie

Z takim bólem nie ma żartów. Skonsultuj to najpierw z lekarzem pierwszego kontaktu, jeśli oceni, ze wymaga to specjalistycznej konsultacji na pewno Cię na taka wyśle. Ja bardzo dobrego lekarza rodzinnego znalazłem tutaj https://topmedsulechow.pl/jak-przygo...za-rodzinnego/ . Dobry lekarz, który potrafi poświęci czas pacjentowi i prawdziwy skarb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 27-02-2019, 11:50
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

U mnie niestety ból kolana przeistoczył się w poważną chorobę., która została zdiagnozowana przez badanie, nazywające się artroskopia kolana i teraz czekam na leczenie. Sama nie wiem, co lekarz zdecyduje. Może będę miała wybór, ale mogę zapomnieć o nartach w ferie.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/

Ostatnio edytowane przez janeczka84 : 01-03-2019 o 17:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.