kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-06-2018, 14:49
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie rolety zewnętrzne

Mam problem , otóż chcemy założyć rolety zewnetrzne i zastanawiamy się nad napędem . szukamy dobrej i solidnej firmy , tak by to trochę podziałało i nie psuło się . Polecają firmę Nice , sprawdzaliśmy tutaj ich ofertę https://www.nice.pl/kategoria/automatyka-do-rolet i wydaje się być ciekawa mają wybór i ponoć bardzo dobra firma. Ktoś coś może powiedzieć w ich temacie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-07-2018, 11:20
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

ja kupowałam rolety zewnętrzne tutaj https://www.knall.com.pl/c134,Rolety-zewnetrzne, zobacz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-08-2018, 09:07
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Ja uważam, że jest to naprawdę świetne rozwiązanie jeżeli chodzi o wygodę szczególnie w okresie letnim gdy chcemy trochę odciąć się od słońca, ale również podczas naszej nieobecności wieczorami bądź na dłuższych wyjazdach. Jeżeli dokładnie chcecie zobaczyć jak to wygląda to polecam odwiedzić w Poznaniu firmę Domega, która jest w stanie profesjonalnie doradzić oraz wykonać pełny montaż. U nas wyszło to tak jak należy w rozsądnej cenie, więc jesteśmy bardzo zadowoleni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-12-2018, 23:07
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Roletex też ma ciekawe rolety zewnętrzne. Na ich stronie jest wszystko dokładnie opisane. Można do nich podjechać, albo zadzwonić. Spory wybój jest u nich. Firma jest spod Krakowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-12-2018, 18:40
KarolusieK Mężczyzna KarolusieK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Niby są fajne, ale są też bardzo głośne...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-12-2018, 14:51
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

E czy ja wiem. Mi to raczej nie przeszkadza. A takie rolety to super sprawa, czuje się w swoim domu o wiele bezpieczniej. Tak samo jest jak gdzieś wyjeżdżam. Ja znalazłam idealne rolety na stronce https://www.agabytom.pl Pooglądajcie sobie też ich propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-12-2018, 08:20
włoch Mężczyzna włoch is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam rolety zewnętrzne z napędem ręcznym i też dają radę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-12-2018, 11:27
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Fajne rolety ma firma https://grako.pl/ , co sądzicie? Moim zdaniem wybór jest duży i ceny dobre. Myślę, że wybór dobrych rolet to podstawa. Zawsze lepiej się czuję, gdy mogę ukryć się przed światem zewnętrznym!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-12-2018, 17:44
baba99 baba99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 2
Domyślnie

fajny pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-04-2019, 07:44
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

My też całkiem nie tak dawno temu zakładaliśmy w domu rolety zewnętrze Słupsk nie jest aż takim dużym miastem, ale udało nam się tutaj znaleźć firmę PPHU „Profesja”, która przedstawiła nam bardzo atrakcyjna ofertę. Okazało się, ze ich rolety są nie tylko tanie, ale tez bardzo solidne i porządnie wykonane. Duży plus za to, że można je było u nich zamówić wraz z montażem Wycenę zamówiliśmy sobie wygodnie przez internet, a za naszymi roletami wcale długo nie musieliśmy czekać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.