kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #251  
Stary 30-12-2020, 11:51
sara89 sara89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 40
Domyślnie

Stres naszemu organizmowi nie jest do niczego potrzebny, a jak człowiek nabawi się nerwicy to już lepiej nie potrzeba. Tak mogłabym o tym pisać bo niestety przekonałam się już o niejednych dolegliwościach jakie mi przyszły po wyładowaniach nerwowych, a nawet jak się tak zwyczajnie czymś denerwuję to podstępne emocję dodają mi dodatkowych wrażeń, tak walczyłam z mdłościami i biegunkami, pewien farmaceuta polecił mi taki naturalny łagodny środek, ale co ważniejsze dobrze działający, jak macie podobne odczucia to warto go mieć przy sobie www.imbifem.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #252  
Stary 10-02-2021, 16:47
plaso plaso is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

oczywiście, że stres może wywołać choroby i możemy naprawdę szybko nabawić się poważnych dolegliwości groźnych dla życia. mój kolega pracował wiele lat w korpo i tam dostał zwyczajnie wylewu, potem miał problemy z sercem. stres to wszystko potęgował bo ogólnie w jego rodzinie wszyscy mają problemy kardiologiczne. musieli nawet kupić taki sprzęt https://platformaratownicza.pl/14-defibrylatory bo mieszkają dalej od szpitala i jeśli byłaby potrzebna szybka interwencja lekarza to mogliby się nie doczekać a tak przynajmniej reanimację są w stanie przeprowadzić. przykre ale dobrze, że da się takie sprzęty kupić nawet do domu. jednak jak osoby są obciążone tego typu chorobami serca to takie sprzęty są bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #253  
Stary 19-02-2021, 10:43
mamaicórka12 mamaicórka12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie nadciśnienie

Cytat:
Napisał dzonka
Czy stres może wywołać choroby?
Albo je symulować?


Oczywiście, nadciśnienie np. to częste powikłanie stresu. Radze badać regularnie swoje ciśnienie. Sąsiadka poleca bardzo ciśnieniomierze marki Little Doctor. Dzięki regularnemu badaniu dowiedziała się, że nadciśnienie i musi brać leki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #254  
Stary 22-02-2021, 08:57
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Na pewno mogą pojawić się duże problemy z siwymi włosami, dlatego też polecam zwrócić uwagę na GR-7 https://gr-7.eu/ który działa bardzo skutecznie w problemach związanych właśnie z duża ilością siwych włosów u kobiet, jak i mężczyzn. Mojemu mężowi naprawdę skutecznie pomógł już po jakichś 1-2 tygodniach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #255  
Stary 26-02-2021, 21:21
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Pewnie ze tak, stres to zły czynnik... Ja na przykład ostatnio dowiedziałam się ze mam kamienie na nerkach, pomimo, ze regularnie się badam. Dobrze ze w szpitalu mazovia zrobią mi zabieg RIRS – leczenie kamicy nerkowej i moczowodowej przy pomocy giętkiego endoskopu z użyciem lasera holmowego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #256  
Stary 27-02-2021, 22:14
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Oczywiście, że tak! Dzisiaj stres jest przyczyną wielu poważnych schorzeń, dlatego też nie powinniście tutaj w ogóle zwlekać z poprawą. Jeśli nie wiecie, co mogłoby być dla Was najlepsze, to po prostu zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ Myślę, że w PsychoMedic będziecie w stanie uzyskać zdecydowanie najlepsza pomoc psychologiczną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #257  
Stary 25-04-2021, 21:10
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Wydaje mi się, że jak najbardziej stres może wywołać różne choroby. Ja dość dużo pracuję i jestem przemęczona i często jestem zestresowana no i dopadają mnie różne infekcje. Teraz ostatnio zmagałam się z zapaleniem pęcherza. Nie było łatwo się pozbyć tego problemu, ale dopiero jak zakupiłam probiotyk urolact i zaczęłam go stosować to zaczynałam się normalnie czuć .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #258  
Stary 26-04-2021, 13:02
Aga1234 Aga1234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 131
Domyślnie

Ze stresem trzeba bardzo uważać, bo u mnie niestety nasilał trądzik, bóle głowy i ciągłe złe samopoczucie. Polecam medytacje albo czytanie, żeby sie odprężyć, ostatnio duży przesiaduje na https://dobrywybor.com.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #259  
Stary 26-04-2021, 21:16
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Oczywiście, że może. U mojej siostry stres doprowadził do problemów z nadciśnieniem i z żołądkiem. Dlatego zawsze trzeba minimalizować stres jak się da - odpoczynek, kontakt z przyrodą, jakieś relaksujące hobby zawsze są ważne. Jeśli nie pomagają to przyda się też psychoterapia. Moja siostra na terapii właśnie wylądowała, bo miała też stany lękowe. Jeśli jesteście z Olsztyna to doradzić wam mogę gabinet pani Ewy Duchnowskiej https://terapiaolsztyn.com/zaburzenia-lekowe/ siostra tam właśnie chodziła i psycholog dużo jej pomogła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #260  
Stary 27-04-2021, 10:05
Aatpa82 Aatpa82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 78
Domyślnie

tak stres zle wplywa, dlatego moim sposobem sa regularne wyjazdy. odpoczynek moze zrekompensowac stres ktory sie w nas nazbieral w miedzyczasie. polecam campingi i pola namiotowe jest to jedno z lepszych rozwiazan moim zdaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.