kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-04-2022, 11:18
Majka_aa Majka_aa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 55
Domyślnie Drzwi wewnętrzne

Hej, w maju kończymy budowę naszego domu i chcielibyśmy znaleźć odpowiednie drzwi do łazienki i salonu. Znajoma polecała mi produkty firmy Erkado. Sama ma od nich kilka par drzwi i jest zadowolona z wyglądu i jakości. Co myślicie, znacie ich produkty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-04-2022, 07:17
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja kupowałam drzwi wewnętrzne we Wrocławiu w sklepie DrzwiWoc. Mają bardzo duży wybór i profesjonalną obsługę klienta, co bardzo ułatwia zakupy. Ja się na drzwiach totalnie nie znam, ale pan w sklepie wytłumaczył mi różnicę i pomógł wybrać idealne rozwiązanie do moich potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-04-2022, 17:46
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Samo już posiadanie fajnych drzwi w naszych wnętrzach moim zdaniem jest niezwykle ważne i od razu polecam zakup dobrej jakości drzwi. Sama właśnie zdecydowałam się na drzwi wewnętrzne https://swiatpaneli.rzeszow.pl/drzwi-drewniane i już wiem, że ten wybór był jak najbardziej strzałem w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-01-2024, 20:22
Fktrc Fktrc is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2024
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli szukasz fajnych okuć do drzwi, powinieneś odwiedzić stronę www.e-handles.com Jakość okuć do drzwi przekroczyła moje oczekiwania. Zastosowane materiały są trwałe i wysokiej jakości, co gwarantuje niezawodne działanie. Instalacja była łatwa dzięki dostarczonym jasnym instrukcjom. Tym, co wyróżnia e-handles.com na tle innych, jest nie tylko imponująca oferta produktów, ale także szybka i sprawna obsługa klienta. Miałem pytanie dotyczące procesu instalacji, a ich obsługa klienta szybko odpowiedziała i udzieliła pomocnych wskazówek. Gorąco polecam e-handles.com każdemu, kto szuka stylowych i niezawodnych okuć do drzwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.