kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-05-2015, 19:31
Hiperapryl89 Hiperapryl89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie Zachciało mi się apartamentów...

Witam wszystkich!

Zbliżają się wakacje, a co za tym idzie, rozpoczyna się letni sezon turystyczny Z racji tego, że przez pewien okres udało mi się zaoszczędzić okrągłą sumkę pieniędzy, myślałem o tym, żeby zainwestować mój kapitał w nowe apartamenty nad morzem, które będę mógł wynajmować przybyłym turystom. Jak myślicie, czy takie rozwiązanie to dobry pomysł? Czy moja inwestycja ma szansę zwrócić się w szybkim czasie? Na jakiej stronie szukać nowych apartamentów przeznaczonych do kupienia? Pomożecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-05-2015, 14:07
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Jak dużo jesteś w stanie zainwestować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-05-2015, 09:57
Marylin85 Marylin85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Jeżeli chodzi o nowe apartamenty nad morzem to inwestycja z pewnością ma szansę się zwrócić, ale w jakim czasie to nie wiadomo, bo taki apartament nad morzem po pierwsze nie jest tani, a po drugie to nie można od razu dać zaporowych cen, bo ludzie się wystraszą i już więcej nie przyjadą, grunt to zrobić dobre, pierwsze wrażenie i uwierz mi, że klienci do Ciebie wrócą.. Ludzie cenią sobie w dzisiejszych czasach luksus, ale w rozsądnej cenie inwestycja się zwróci, ale nie po jednym sezonie czy po dwóch..

Ostatnio edytowane przez Marylin85 : 20-07-2015 o 13:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-05-2015, 11:41
MrKaty1663 MrKaty1663 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał elka77
Jak dużo jesteś w stanie zainwestować?
No właśnie jest to bardzo ważne pytanie ile chcesz zainwestować? Wszystko nie jest takie proste, jak się wydaje, bo turyści nie zaczną nagle walić drzwiami i oknami, warto pomyśleć nad rozsądną lokalizacją i nad jakąś reklamą i może na początek nad jakimiś promocjami, wiadomo, że od razu zarabiać nie zaczniesz i może nawet poniesiesz straty, ale jeżeli pozyskasz turystów to myślę, że oni będą Cię polecać i wracać do Ciebie Grunt to zrobić dobre pierwsze wrażenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-05-2015, 13:31
Hiperapryl89 Hiperapryl89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie

Szczerze mówiąc mam spore oszczędności, ale jeśli będzie trzeba, jestem w stanie wziąć dodatkowy kredyt; wszystko zależy od tego, jaka będzie cena tych apartamentów... Wiem, że to wszystko nie będzie łatwe, ale mam nadzieję, że uda mi się rozkręcić tego typu biznes. Które miasta polskiego wybrzeża byłyby warte uwagi? Jak myślicie? Na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-05-2015, 15:46
Belkis1701 Belkis1701 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 9
Domyślnie

Moim zdaniem świetny pomysł. Inwestycja w nieruchomości to zawsze niezły biznes Sama jak jeżdżę nad morze to właśnie do takich prywatnych apartamentów. Celowałabym w okolice Kołobrzegu, moim zdaniem to najbardziej popularny i lubiany przez Polaków fragment wybrzeża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-05-2015, 10:46
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hiperapryl89
Witam wszystkich!

Zbliżają się wakacje, a co za tym idzie, rozpoczyna się letni sezon turystyczny Z racji tego, że przez pewien okres udało mi się zaoszczędzić okrągłą sumkę pieniędzy, myślałem o tym, żeby zainwestować mój kapitał w nowe apartamenty nad morzem, które będę mógł wynajmować przybyłym turystom. Jak myślicie, czy takie rozwiązanie to dobry pomysł? Czy moja inwestycja ma szansę zwrócić się w szybkim czasie? Na jakiej stronie szukać nowych apartamentów przeznaczonych do kupienia? Pomożecie?

Wow ! Moim zdaniem jest to znakomity pomysł szczególnie,ze w ostatnim czasie ludzie zaczynają się powoli przekonywać raczej do kupna mieszkania a nie do wynajmowania noclegów w hotelu. Jeśli masz odpowiednia ilość pieniędzy to nawet bym się nie zastanawiała. Proponuję jednak zainwestować w lepszy standard oraz nowe budownictwo.

Zerknij sobie tutaj:
http://www.vivainvest.pl/inwestycje

Na stronie możesz się zapoznać z nową inwestycją w Sopocie.Mieszkania nowe, w wysokim standardzie i w nowoczesnej dzielnicy miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-06-2015, 08:01
synergia synergia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 1
Domyślnie

W nawiązaniu do tematu - co sądzicie o inwestycjach w mieszkania miejskie? Z tego co czytałam, życie wynajmującego nie jest pozbawione stresów i dochodzi często dużo negocjacji z klientami plus problemy jeśli najemcy okażą się nierzetelni. Ale z drugiej strony budynek zarabia na nas bez wymagania dodatkowego wkładu. Ostatnio rozglądam się za nowymi mieszkaniami w dobrych lokalizacjach, np. takich jak tutaj: deweloper wrocław ale jeszcze nie dojrzała we mnie decyzja, żeby zaryzykować. Czy są tu osoby, które w ten sposób zarabiają i chciałyby się podzielić swoimi doświadczeniami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-06-2015, 13:33
ana22 ana22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: Poznań
Posty: 3
Domyślnie

Powiem krótko: w niewielkim czasie to nic się nie zwraca, potrzeba trochę czasu na to wszystko. Ale pomysł nie jest zły myslę, że ma szanse na to, aby inwestycja się zwróciła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-11-2016, 11:59
mariusz626 Mężczyzna mariusz626 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał synergia
W nawiązaniu do tematu - co sądzicie o inwestycjach w mieszkania miejskie? Z tego co czytałam, życie wynajmującego nie jest pozbawione stresów i dochodzi często dużo negocjacji z klientami plus problemy jeśli najemcy okażą się nierzetelni. Ale z drugiej strony budynek zarabia na nas bez wymagania dodatkowego wkładu. Ostatnio rozglądam się za nowymi mieszkaniami w dobrych lokalizacjach, np. takich jak tutaj: deweloper wrocław ale jeszcze nie dojrzała we mnie decyzja, żeby zaryzykować. Czy są tu osoby, które w ten sposób zarabiają i chciałyby się podzielić swoimi doświadczeniami?

Jesli szukasz mieszkań pod inwestycje w dobrych lokalizacja polecam zerknąc na przykład na tą inwestycję: http://www.mojdom.com.pl/lokale-mies...ulwar-drobnera - mieszkania położone w topowej dzielnicy Wrocławia do tego masz bardzo wysoka jakośc budownictwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.