kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-06-2015, 15:49
Beatta Beatta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 12
Domyślnie wnętrza salonu kosmetycznego

Witajcie, mam problem i nie wiem za bardzo, jak wybrnąć z sytuacji. Otóż wynajęłam ostatnio w salonie fryzjerskim stanowisko do mojej pracy, jestem kosmetyczką i manicurzystką. Było tanio, salon prowadzi moja koleżanka, i wszystko wydawałoby się, że jest super, ale pojawił się problem... hałas. Hałas suszarek głównie, ale i rozmów, wiadomo, że u fryzjera zawsze więcej osób przychodzi. Moje klientki narzekają na hałas i pomyślałam sobie, czy czasami drewniane drzwi, odgradzające mój pokoik od salonu byłyby dobrym pomysłem? Żadne tam parawany, tylko solidne, wyciszające drzwi? Jak myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-06-2015, 20:32
miastowa miastowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

W sumie drewniane drzwi, to całkiem niezły pomysł...acz nie najtańszy :/
Jeśli zamierzasz zagrzać tam miejsca na dłużej, to opłaci Ci się zainwestować co najmniej kilka stówek w takie drzwi, ale jeśli nie to pomyśl o przeniesieniu się.
Może warto, żeby porozmawiała z koleżanką ile planuje wynajmować Ci to miejsce i wtedy zdecyduj... Ewentualnie może uda Ci się złożyć z nią na pół

Ostatnio edytowane przez miastowa : 23-06-2015 o 09:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-06-2015, 00:11
efercia efercia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Witaj, jeśli masz własny gabinet u koleżanki to rozsądnym pomysłem jest zakup drzwi. Jest to inwestycja na lata, więc nie trzeba się zbytnio przejmować ceną. Klientki, które do Ciebie przychodzą chcą się zrelaksować, więc to naturalne, że może przeszkadzać im hałas. Zwłaszcza, że zabiegi u kosmetyczki są w większości relaksujące i wyciszające. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-06-2015, 21:50
Lenka89 Lenka89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

same drzwi ciszy Ci nie załatwią. Taka jest prawda. Musisz mieć również ściany zabezpieczone przed przenikaniem dźwięków. Jak jest ścianka z karton gipsu i w środku pusta to nawet najlepsze drzwi Ci nie pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-06-2015, 16:22
geniuszek geniuszek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Witaj, bądźmy szczerzy nikt jej ścian nie wygłuszy. W ogóle wygłuszanie ścian w salonach fryzjersko-kosmetycznych nie jest praktykowane. To normalnie jest, że jakiś dźwięk może się przedostać. Sugeruje pomówić o wstawieniu dobrych, drewnianych drzwi i będzie dobrze. Poszukaj czegoś w internecie, sprawdź koszty, a potem to przedyskutuj. Jeśli nie wyrazi zgody, to pójdź na kompromis i zapłaćcie po połowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-01-2016, 13:28
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Też wydaje mi się, że drzwi może w nie wielkim stopniu zniwelują hałas jednak nie pozbędziesz się go całkowicie. Trzeba wymyślić coś innego. Jak już mówimy o takim gabinecie to powiedz gdzie kupowałaś sprzęt? Bo ja znalazłam taki juventas.pl/kosmetyki/olejki-do-masazu sklep i zastanawiam się czy tam się nie zaopatrzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-02-2021, 10:27
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 989
Domyślnie

No to jeżeli chodzi m.in o fotele do salonu kosmetycznego, czy fryzjerskiego ale również potrzebne sprzęty, czy akcesoria to na pewno mogę polecić Wam zajrzeć do hurtowni FineFactory https://finefactory.pl/ w której również się w tym zakresie zaopatrujemy. Profesjonalna obsługa, dobre ceny i sprawne realizacje, pozdrawiam i udanego startu w biznesie życzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-02-2021, 09:55
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Na pewno w takim salonie kosmetycznym przydadzą się profesjonalne, wysokiej jakości fotele kosmetyczne. Ja ostatnio widziałam takie w ofercie sklepu internetowego https://ehokery.pl/fotele-kosmetyczne . Moim zdaniem świetnie sprawdzą się one również w gabinetach fryzjerskich. Polecam się tam rozejrzeć, jeśli prowadzicie takie salony urody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-08-2021, 19:55
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Myślę, że bardzo ważną kwestią jest odpowiednie zaprojektowanie wnętrza. A może jakaś fajna ścianka? Cegła biała nadałaby się idealnie do stworzenia takiej mini ścianki, która oddzielałaby np. recepcję od pomieszczenia głównego. Na pewno Cegielnia Trojanowscy posiada w swojej ofercie wysokiej jakości cegły, które nie dość, że pięknie się prezentują to posiadają wysoką jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.