kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-07-2015, 23:33
izydora izydora is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie Ucieczka od polisy?

Mam pewien problem. Od kilku lat jestem uwikłana w polisę inwestycyjną. Zapowiadano, że na tym zarobię niemałe pieniądze ale teraz okazuje się, ze był to pic na wodę. Wiem że jest w mojej rodzinie jeszcze kilka osób i sami o sobie mówią że są przywiązani do polisy. Ale czy da się z tego jakoś wyjść? Jakieś prawne metody? Może są specjaliści którzy pomagają w ucieczce z tego? Niby skoro tyle czasu w tym siedzę to teraz nie robi mi czy będę się w to bawić jeszcze rok czy pięć ale wolałabym mieć już spokój
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-07-2015, 10:21
lemon88 lemon88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Tak, to prawda...((( Tysiące Polaków kupiło produkty finansowe, o których coraz częściej mówi się, że są szkodliwe. Polisy inwestycyjne okazały się dla wielu pułapką. Wcześniejsze wycofanie się z umowy, powoduje utratę wpłaconych oszczędności. Klienci jednak nie dają za wygraną i to jest tzw. stowarzyszenie Przywiązani do polisy:-) Klienci, którzy kupili polisy inwestycyjne składają dziś pozwy zbiorowe. Możesz do nich dołączyć!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-07-2015, 20:45
Luka Luka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

a może uda Wam się poszukać pomocy w internecie, na przykład tutaj: http://www.polisolokaty.com/polisy-n...iazani-polisy/. Na pewno ktoś już miał taki problem. A jak jest więcej osób to może uda się skrzyknąć wspólną inicjatywę aby uzyskać jakąś pomoc. Wiadomo, że grupie łatwiej coś uzyskać niż pojedynczym jednostką.

Ostatnio edytowane przez Luka : 30-07-2015 o 16:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-07-2015, 09:16
aneczka90 aneczka90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Witaj jeśli chodzi o polisy i wszelkiego rodzaju oszczędności to wpuszczanie ludzi w maliny. Instytucje na nas zarabiają, a my nie mamy z tego nic. Jeśli natomiast chodzi o Twój problem to chyba najlepiej skonsultować się z jakimś prawnikiem i poprosić o pomoc. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-07-2015, 12:45
adamson87 adamson87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 1
Domyślnie

Ja też miałem problem z polisą w Axa i HDI. Z polecenie trafiłem do kancelarii która pomogła mi wyjść raz na zawsze i odzyskać większość tego co miałem na rachunku. W sprawie Axy jeszcze czekam na wyrok sądu apelacyjnego, HDI już oddało kasę. To nie są sprawy proste, ale jak specjaliści się tym zajmują to nie ma się czym martwić. Nie wiem czy mogę reklamować, ale zostawię kontakt: 533-036-202
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-07-2015, 09:47
wiki84 wiki84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

hej tak to wszystko czytam .. Mnie ostatnio chciała namówić pewna pani na ubezpieczenia , a konkretnie na właśnie na polisę, ale na szczęście nie dałam się namówić. Wiem ,że są firmy które chyba skupują takie polisy i próbują rozwiązać tego typu problemy ( działają coś na zasadzie firmy windykacyjnej która skupuje długi ,ale nie jestem pewna ,lepiej to sprawdź jeszcze ).Albo udaj się najlepiej do jakiegoś dobrego prawnika który pomoże Ci rozwiązać całą sytuacje. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-07-2015, 18:18
izydora izydora is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

adamson87 - dzięki za porady, dowiem się co i jak. Pozwolisz, ze jakby co to zadam Ci kilka pytań na priv?
wiki84 - masz szczęśćie, że nie uległaś bo zobacz jakie są z tego wszystkiego problemy. Ale mądry polak po szkodzie i jużwiem, że nie dam się drugi raz na costakiego naciągnąc :P
Dzięki wszystkim za info. Ale czekam jeszcze na nowe osoby, może jakieś nowe podpowiedzi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-08-2015, 13:23
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

I dlatego wszystko trzeba dokładnie czytać...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-08-2015, 15:10
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Nie tylko czytać. Przede wszystkim odczekać jakiś czas i na nowo przemyśleć sprawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-12-2017, 12:17
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

Takie polisy inwestycyjne są opłacalne, ale w dłuższym okresie czasu, tzn. po kilkunastu/kilkudziesięciu latach - to długoterminowe inwestycje, nie dla każdego. Na ogół są bardziej opłacalne od lokaty, czy konta oszczędnościowego. W Vienna Life mają takie polisy, tu http://www.viennalife.pl jest o nich więcej - moim zdaniem warto, ale tylko przy dłuższym inwestowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.