kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-08-2015, 14:20
rudakucharka rudakucharka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 12
Domyślnie Dekorator wnętrz?

Witajcie:-) No właśnie – dekorator wnętrz... Czy to nie za duża ekstrawagancja, jak myślicie? Wygoda na pewno:-) Ostatnio coraz częściej myślę o takiej firmie, ponieważ nie mam czasu dopilnować prac wykończeniowych, a co jeden „fachowiec” to lepszy... Postawiłabym na kompleksowe wykończenie, zarówno wnętrz, jak i całych dekoracji, z montażem mebli włącznie. Kupiłam córce kawalerkę we Wrocławiu, żeby w tych akademikach nie szalała i chciałabym zakończyć temat wraz z rozpoczęciem roku akademickiego... Ktoś może polecić jakąś solidną firmę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-08-2015, 11:50
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Jak ktoś ma pieniądze to nie jest to żadna ekstrawagancja. Oczywiście ceny w branży urządzania wnętrza są bardzo zróżnicowane, rozpiętość jest duża, więc warto poszukać dokładnie. Skoro to ma być tylko kawalerka to koszty nie powinny być zbyt wysokie. Z drugiej strony, skoro oczekujesz zarówno koncepcji, jak i realizacji tej koncepcji przez jedną firmę to znalezienie takiej usługi może trochę potrwać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-08-2015, 18:23
Wress Wress is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Trochę mało czasu Ci zostało, w 2 miesiące i to niecałe trudno będzie urządzić mieszkanie tak, by było gotowe do wprowadzenia. Jeśli nie masz podstawowych sprzętów w mieszkaniu, rozglądaj się już za mieszkaniem do wynajęcia na czas wykończenia. Moi znajomi mieli wynajętego architekta wnętrz, ale do urządzenia domu. Zajęło mu to 3 lub 4 miesiące. Co prawda to dom, ale z kawalerką tyle samo szukania ekip
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-08-2015, 14:40
laliczka88 laliczka88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Myślę, że z pomocą fachową uda ci się ogarnąć temat w dwa miesiące:-) polecam ci tą firmę: http://www.grupainterio.pl, sprawdź sobie ich ofertę, ze swojej strony mogę napisać jedynie, że znajomi korzystali z ich usług i byli bardzo zadowoleni, a wręcz zachwyceni. Nie było żadnej wtopy i nie było się do czego przyczepić:-) Powodzenia:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-08-2015, 18:22
majkonw majkonw is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 5
Domyślnie

UUU do roku akademickiego chcesz zdążyć ze wszystkim ? Wiem ,że tego typu ofert , czyli firm które oferują remonty i wykończenia jest całe mnóstwo . Ja na Twoim miejscu popytałabym jakichś znajomych we Wrocławiu jeżeli ich tam akurat masz , albo jak będziesz w tym mieście to wejdź może do biura informacji na temat miasta to Ci na pewno kogoś doradzą Powodzenia przy remoncie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-08-2015, 19:27
kokarda kokarda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jak dobra i profesjonalna firma, to szybko całościowo temat ogarnie i nie będzie miała problemu z czasem:-) poza tym, można najpierw przecież skupić się na użytkowych pomieszczeniach, czyli kuchni i łazience, spać można zawsze na materacu:-) potem stopniowo wszystko dokańczać:-) musisz takiej prężnej firmy w necie poszukać:-) powodzenia:-) napisz, jaką firmę wybrałaś, może ktoś z nas skorzysta:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-08-2015, 12:58
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Faktycznie, najważniejsze te dwa pomieszczenia. Też jestem ciekawa efektu końcowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-09-2015, 14:09
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Też jestem ciekawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-02-2019, 12:27
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Myślę że warto, ja remontowałam jakieś dwa lata temu mieszkanie i zatrudniłam architekta - https://zapparanzacje.pl/ , dzięki czemu ustrzegłam się wielu błędów - jak się okazało bardzo kosztownych. Więc inwestycja się zwróciła z nawiązką - a efekt pozostał. Mogę śmiało polecić tę pracownię, bo działali szybko, profesjonalnie, zbadali dokładnie moje preferencje, ustaliliśmy wspólnie budżet na wykończenie. Także współpraca była bardzo ścisła i wyszło świetnie w efekcie końcowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.