kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-08-2015, 17:58
Jadla Jadla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie Jakie zasłony zrobić w salonie?

Witajcie kochane kobietki. Może coś poradzicie? Mam w salonie dwa duże bardzo słoneczne okna. Od kilku lat mam jedne zasłony i już patrzeć nie mogę na nie. W salonie mam kolory biało, szare i chciałabym, żeby te zasłony się czymś wyróżniały, żeby były znaczącym akcentem pokoju i najlepiej żeby zaciemniały pokój. Podobno sa takie zasłony co nie przepuszczają światła. Co byście doradziły? A może ktoś może mi zrobić jakąś aranżację i wykonać takie zasłony? Bardzo prosze o poradę. Te gotowe co oglądam w sklepach nie podobają mi się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-08-2015, 18:18
bristina bristina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witaj, wiesz co najlepiej będzie jak poszukasz jakiejś inspiracji w sieci. Jak już będziesz wiedziała jaki chcesz wzór czy kolor łatwiej coś zlokalizujesz. Najlepiej zamówić coś w sieci, bo wzory są znacznie bardziej ciekawe. Zamiast stawiać na same ciemne kolory zasłon lepiej wybierz np. jakieś ciemne wzory na jasnym tle. To naprawdę może prezentować się ciekawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-08-2015, 16:29
feniszka feniszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 4
Domyślnie

może po prostu z jakiegoś grubego materiału takie zasłony będą idealnym wyborem mi si wydaje że takie zasłony mają sens. Masz pewnie pokój od strony słonecznej niestety też miałam taki problem ale całkiem inaczej sobie go rozwiązałam. Poprosiłam krawca o uszycie takich zasłon i kupiłam sobie rolety do tego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-08-2015, 09:10
Kobietka Kobietka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja też zawsze szukam inspiracji w sieci czasami trafiam na naprawdę świetne pomysły a później je realizuję a efekt końcowy zawsze jest ok. Moim zdaniem jest dla ciebie kilka rozwiązań, np. rolety drewniane, rolety rzymskie albo zasłony z ciężkiego grubego materiału. Wybierz sobie taki kolor który będzie pasował do całego wnętrza i zleć uszycie jakiejś dobrej krawcowej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-08-2015, 15:22
malwa85 malwa85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Też jestem za szukaniem w sieci:-) nie dość, że o wiele wiele większy wybór, to jeszcze cenowo też korzystniej:-) Ostatnio właśnie wydałam troszkę pieniędzy też na zasłonki, podam ci linka do sklepu w necie, gdzie kupowałam:-) Świetny wybór, świetny kontakt, świetna jakość: http://www.ardeko.pl/dekoracja-okien/zaslony
Może coś ci się tam spodoba...:-) Powodzenia:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-08-2015, 20:51
Jadla Jadla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Zajrzałam dzisiaj na tego linka z Ardeco i jestem zachwycona zarówno produktami i aranżacjami. Juz wiem co kupię do salonu, mało tego zainspirowałam się i zaszaleję z oknem w kuchni (mąż się złapie za głowę ;-)) Spodobały mi się też plisy i chyba z czasem wymienię w sypialni na coś takiego. Póki co w poniedziałek dzwonię do tej firmy i zamawiam zasłonki. Jeszcze raz dzięki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-03-2016, 18:44
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

U mnie w salonie wiszą czarne zasłony w geometryczne wzory. Fajnie się prezentują, ale na wiosnę myślę o zmianie.
Chciałabym w ogóle zrezygnować z zasłon i postawić na rolety. Wybór jest ogromny, tutaj chociażby: http://www.lotari.pl . Myślę, że wybiorę coś sensownego. No i przy okazji powiększę optycznie pokój, bo nie da się ukryć, że zasłony dość mocno go zmniejszają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-06-2022, 21:09
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Zmieniałam wystrój swojego salonu i właśnie zastanawiam się co wybrać na okna. Myślałam nad zasłonami, ale chyba rolety będą praktyczniejszym rozwiązaniem. Jaki sklep Minirolety polecacie ? Myślę, że warto sprawdzić https://www.krwawafifa.pl/firma/sklep-minirolety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-03-2023, 16:28
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

A nie lepiej kupić coś naprawdę wyjątkowego? Warto na spokojnie rozejrzeć się na tej stronie https://home-you.com/pl/salon/zaslony . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Można tam bez problemu zrobić szybkie zakupy online. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Uważam, że naprawdę warto właśnie w takich miejscach się zaopatrywać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.