kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-04-2016, 11:05
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Wasi partnerzy zajmują się remontami?

Jestem ciekawa czy wasi partnerzy to takie złote rączki i można im powierzyć jakieś mniejsze lub większe remonty czy raczej musicie szukać do tego fachowców?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-04-2016, 11:46
olindaa87 olindaa87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 16
Domyślnie

Mój mąż mimo, że nie jest budowlańcem sam robił remont mieszkania . Wymieniał instalacje elektryczną, rury od wody, kanalizacje i kładł tynki na ściany. Jestem z niego dumna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-04-2016, 14:23
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Zależy co ma do zrobienia. Jakieś takie drobniejsze łatwe naprawy ogarnia sam, ale do całej reszty, a już szczególnie do remontów bierzemy fachowców. Inna sprawa, że sklep budowlany to jego drugi dom.
Lubi sobie połazić i pooglądać narzędzia itp. Ale to chyba tak samo jak kobiety lubią oglądać dekoracje do domów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-04-2016, 11:59
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

U mnie tak jest, chociaż ja sama też lubię brać udział w remoncie i aranżowaniu. Zakupy właściwie robię sama. Zamawiam wszystko przez Internet lub telefon, nawet agrowłókninę ściółkującą. To bardzo opłacalne rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-10-2016, 11:40
aneczka aneczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 206
Domyślnie

Tak, mój partner robi większość. :P ale ja mu pomagam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-10-2016, 16:19
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

hahaha, co niektórzy nasi partnerzy zakładają, że remontowanie pokoju dla kobiety nie jest straszne, więc nie dziwię się, że pomagasz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-04-2017, 10:42
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 180
Domyślnie

Do cięższych rzeczy to zawsze bierzemy specjalistów, ale jak chodzi o dekoracje i aranżacje to ogarniamy sami. Ostatnio sporo rzeczy ze sklepu https://www.obi.pl/mieszkac/dodatki-dekoracyjne/c/1676 udało nam się ogarnąć w dobrych cenach. I raz na jakiś czas staramy się zmieniać wystrój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-04-2017, 14:20
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Mój mąż i sam wybuduje dom i sam go wykończy. Budowlaniec w domu i to znawca wielu tematów z domem związanych to dziś skarb. Teraz wertuje internet i znalazł takie urządzenie http://sterownikitech.pl/bezprzewodo...aly,id435.html twierdzi że taki sterownik pokojowy trzeba koniecznie zamontowac w pokoju rodziców. Może wreszcie gdy sami będą ustawiać temperaturę to skończą się narzekania na temperaturę w ich pokoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-04-2020, 12:50
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Cytat:
Napisał olindaa87
Mój mąż mimo, że nie jest budowlańcem sam robił remont mieszkania . Wymieniał instalacje elektryczną, rury od wody, kanalizacje i kładł tynki na ściany. Jestem z niego dumna

Jeśli chodzi o rury i kanalizację, to moim zdaniem lepiej zlecić coś takiego fachowcom. We Wrocławiu jest taka firma JOT-KA, która może pomóc we wszelkiego rodzaju sprawach związanych właśnie z kanalizacją. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://jotka-hydraulik.pl/, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.