kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-05-2022, 20:13
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie sprzedaj swój samochód

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://auto-skup123.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-10-2022, 20:11
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 715
Domyślnie

Ja 15-letnią Hondę sprzedałam w godzinę od wystawienia ogłoszenia. Teraz jest spory popyta na używane auta, a względem komisów ludzie -jakże słusznie-zachowują ostrożność. Trudniej było mi natomiast kupić nowy samochód, bo choć wybór mamy ogromny to nie zawsze warunki finansowania przedstawiają się korzystnie. Dobrze, że natrafiłam na poradnik zamieszczony na stronie https://motoryzacja.interia.pl/artyk...ta,nId,6166132 , dowiedziała się z niego o nowoczesnej, elastycznej opcji: kredycie jak abonament. W ramach takiego kredytu klient spłaca jedynie szacowaną utratę wartości wybranego pojazdu a więc rata jest wyjątkowo niska. Może po kilku latach stać się jego właścicielem ale nie musi, bo umową da się zakończyć też zwracając auto do salonu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.