PDA

View Full Version : Zachciało mi się apartamentów...


Hiperapryl89
09-05-2015, 18:31
Witam wszystkich! :)

Zbliżają się wakacje, a co za tym idzie, rozpoczyna się letni sezon turystyczny ;) Z racji tego, że przez pewien okres udało mi się zaoszczędzić okrągłą sumkę pieniędzy, myślałem o tym, żeby zainwestować mój kapitał w nowe apartamenty nad morzem, które będę mógł wynajmować przybyłym turystom. Jak myślicie, czy takie rozwiązanie to dobry pomysł? Czy moja inwestycja ma szansę zwrócić się w szybkim czasie? Na jakiej stronie szukać nowych apartamentów przeznaczonych do kupienia? Pomożecie?

elka77
11-05-2015, 13:07
Jak dużo jesteś w stanie zainwestować?

Marylin85
12-05-2015, 08:57
Jeżeli chodzi o nowe apartamenty nad morzem (http://www.burco.pl/nieruchomosci-nad-morzem/apartamenty/inwestycyjne/) to inwestycja z pewnością ma szansę się zwrócić, ale w jakim czasie to nie wiadomo, bo taki apartament nad morzem po pierwsze nie jest tani, a po drugie to nie można od razu dać zaporowych cen, bo ludzie się wystraszą i już więcej nie przyjadą, grunt to zrobić dobre, pierwsze wrażenie i uwierz mi, że klienci do Ciebie wrócą.. Ludzie cenią sobie w dzisiejszych czasach luksus, ale w rozsądnej cenie:) inwestycja się zwróci, ale nie po jednym sezonie czy po dwóch..

MrKaty1663
12-05-2015, 10:41
Jak dużo jesteś w stanie zainwestować?
No właśnie jest to bardzo ważne pytanie:) ile chcesz zainwestować? Wszystko nie jest takie proste, jak się wydaje, bo turyści nie zaczną nagle walić drzwiami i oknami, warto pomyśleć nad rozsądną lokalizacją i nad jakąś reklamą i może na początek nad jakimiś promocjami, wiadomo, że od razu zarabiać nie zaczniesz i może nawet poniesiesz straty, ale jeżeli pozyskasz turystów to myślę, że oni będą Cię polecać i wracać do Ciebie:) Grunt to zrobić dobre pierwsze wrażenie:)

Hiperapryl89
12-05-2015, 12:31
Szczerze mówiąc mam spore oszczędności, ale jeśli będzie trzeba, jestem w stanie wziąć dodatkowy kredyt; wszystko zależy od tego, jaka będzie cena tych apartamentów... Wiem, że to wszystko nie będzie łatwe, ale mam nadzieję, że uda mi się rozkręcić tego typu biznes. Które miasta polskiego wybrzeża byłyby warte uwagi? Jak myślicie? Na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę?

Belkis1701
16-05-2015, 14:46
Moim zdaniem świetny pomysł. Inwestycja w nieruchomości to zawsze niezły biznes :) Sama jak jeżdżę nad morze to właśnie do takich prywatnych apartamentów. Celowałabym w okolice Kołobrzegu, moim zdaniem to najbardziej popularny i lubiany przez Polaków fragment wybrzeża.

Adelka
19-05-2015, 09:46
Witam wszystkich! :)

Zbliżają się wakacje, a co za tym idzie, rozpoczyna się letni sezon turystyczny ;) Z racji tego, że przez pewien okres udało mi się zaoszczędzić okrągłą sumkę pieniędzy, myślałem o tym, żeby zainwestować mój kapitał w nowe apartamenty nad morzem, które będę mógł wynajmować przybyłym turystom. Jak myślicie, czy takie rozwiązanie to dobry pomysł? Czy moja inwestycja ma szansę zwrócić się w szybkim czasie? Na jakiej stronie szukać nowych apartamentów przeznaczonych do kupienia? Pomożecie?

Wow ! Moim zdaniem jest to znakomity pomysł szczególnie,ze w ostatnim czasie ludzie zaczynają się powoli przekonywać raczej do kupna mieszkania a nie do wynajmowania noclegów w hotelu. Jeśli masz odpowiednia ilość pieniędzy to nawet bym się nie zastanawiała. Proponuję jednak zainwestować w lepszy standard oraz nowe budownictwo.

Zerknij sobie tutaj:
http://www.vivainvest.pl/inwestycje

Na stronie możesz się zapoznać z nową inwestycją w Sopocie.Mieszkania nowe, w wysokim standardzie i w nowoczesnej dzielnicy miasta.

synergia
02-06-2015, 07:01
W nawiązaniu do tematu - co sądzicie o inwestycjach w mieszkania miejskie? Z tego co czytałam, życie wynajmującego nie jest pozbawione stresów i dochodzi często dużo negocjacji z klientami plus problemy jeśli najemcy okażą się nierzetelni. Ale z drugiej strony budynek zarabia na nas bez wymagania dodatkowego wkładu. Ostatnio rozglądam się za nowymi mieszkaniami w dobrych lokalizacjach, np. takich jak tutaj: deweloper wrocław (http://www.blockpol.pl/) ale jeszcze nie dojrzała we mnie decyzja, żeby zaryzykować. Czy są tu osoby, które w ten sposób zarabiają i chciałyby się podzielić swoimi doświadczeniami?

ana22
02-06-2015, 12:33
Powiem krótko: w niewielkim czasie to nic się nie zwraca, potrzeba trochę czasu na to wszystko. Ale pomysł nie jest zły myslę, że ma szanse na to, aby inwestycja się zwróciła

mariusz626
22-11-2016, 10:59
W nawiązaniu do tematu - co sądzicie o inwestycjach w mieszkania miejskie? Z tego co czytałam, życie wynajmującego nie jest pozbawione stresów i dochodzi często dużo negocjacji z klientami plus problemy jeśli najemcy okażą się nierzetelni. Ale z drugiej strony budynek zarabia na nas bez wymagania dodatkowego wkładu. Ostatnio rozglądam się za nowymi mieszkaniami w dobrych lokalizacjach, np. takich jak tutaj: deweloper wrocław ale jeszcze nie dojrzała we mnie decyzja, żeby zaryzykować. Czy są tu osoby, które w ten sposób zarabiają i chciałyby się podzielić swoimi doświadczeniami?

Jesli szukasz mieszkań pod inwestycje w dobrych lokalizacja polecam zerknąc na przykład na tą inwestycję: http://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne/bulwar-drobnera - mieszkania położone w topowej dzielnicy Wrocławia do tego masz bardzo wysoka jakośc budownictwa.

gatsby
24-11-2016, 10:03
No jasne, że w krótkim czasie nic się nie osiągnie. Warto dłużej poszukać, a potem cieszyć sie pięknym apartamentem.

Majka89
09-01-2018, 21:44
Też jestem tego zdania, że niczego się nie osiągnie w krótkim czasie. Sama swojego mieszkania szukałam przez prawie rok. W tym czasie przeglądałam najróżniejsze strony, oglądałam wiele mieszkań i swoje prawie idealne znalazłam na tej stronie http://www.russjan.com/ . Piszę prawie, bo mogłoby być trochę tańsze, ale nie można mieć wszystkiego :)

Judyta3
11-02-2018, 23:46
Mnie też poszukiwania już trochę zajmują. Potrzebuję jakiejś w miarę spokojnej okolicy no i trafiłam na tą ofertę dewelopera http://www.koninko.com.pl/deweloper Te domy szeregowe są na prawdę ładne no i pomieszczenia zostały bardzo pomyslnie zaprojektowane. Myslę ,że fajnie mieszkałoby się w takim miejscu

DynastyFan
31-10-2018, 12:03
poszukiwania fajnego mieszkania trochę trwaja, nam zajelo to z rok zanim ogarnelismy wszystkie sprawy finansowe z bankiem i jeszcze szukaliśmy dewelopera. Tu cos było nie tak, to tam nam nie pasilo, żeby znalesc takiego co będzie wszystko ok chyba graniczy z cudem, zwłaszcza ze zona chciała w miescie ja pod ale teraz nie zaluje ze wybraliśmy sentorska 29 bo do roboty nie trzeba będzie dojezdzac, a to spora oszczednsc