PDA

View Full Version : Dekorator wnętrz?


rudakucharka
18-08-2015, 14:20
Witajcie:-) No właśnie – dekorator wnętrz... Czy to nie za duża ekstrawagancja, jak myślicie? Wygoda na pewno:-) Ostatnio coraz częściej myślę o takiej firmie, ponieważ nie mam czasu dopilnować prac wykończeniowych, a co jeden „fachowiec” to lepszy... Postawiłabym na kompleksowe wykończenie, zarówno wnętrz, jak i całych dekoracji, z montażem mebli włącznie. Kupiłam córce kawalerkę we Wrocławiu, żeby w tych akademikach nie szalała i chciałabym zakończyć temat wraz z rozpoczęciem roku akademickiego... Ktoś może polecić jakąś solidną firmę?

Tomilawa
19-08-2015, 11:50
Jak ktoś ma pieniądze to nie jest to żadna ekstrawagancja. Oczywiście ceny w branży urządzania wnętrza są bardzo zróżnicowane, rozpiętość jest duża, więc warto poszukać dokładnie. Skoro to ma być tylko kawalerka to koszty nie powinny być zbyt wysokie. Z drugiej strony, skoro oczekujesz zarówno koncepcji, jak i realizacji tej koncepcji przez jedną firmę to znalezienie takiej usługi może trochę potrwać.

Wress
20-08-2015, 18:23
Trochę mało czasu Ci zostało, w 2 miesiące i to niecałe trudno będzie urządzić mieszkanie tak, by było gotowe do wprowadzenia. Jeśli nie masz podstawowych sprzętów w mieszkaniu, rozglądaj się już za mieszkaniem do wynajęcia na czas wykończenia. Moi znajomi mieli wynajętego architekta wnętrz, ale do urządzenia domu. Zajęło mu to 3 lub 4 miesiące. Co prawda to dom, ale z kawalerką tyle samo szukania ekip ;)

laliczka88
21-08-2015, 14:40
Myślę, że z pomocą fachową uda ci się ogarnąć temat w dwa miesiące:-) polecam ci tą firmę: http://www.grupainterio.pl (http://www.grupainterio.pl/), sprawdź sobie ich ofertę, ze swojej strony mogę napisać jedynie, że znajomi korzystali z ich usług i byli bardzo zadowoleni, a wręcz zachwyceni. Nie było żadnej wtopy i nie było się do czego przyczepić:-) Powodzenia:-)

majkonw
24-08-2015, 18:22
UUU do roku akademickiego chcesz zdążyć ze wszystkim ? Wiem ,że tego typu ofert , czyli firm które oferują remonty i wykończenia jest całe mnóstwo . Ja na Twoim miejscu popytałabym jakichś znajomych we Wrocławiu jeżeli ich tam akurat masz , albo jak będziesz w tym mieście to wejdź może do biura informacji na temat miasta to Ci na pewno kogoś doradzą ;) Powodzenia przy remoncie ;)

kokarda
24-08-2015, 19:27
Jak dobra i profesjonalna firma, to szybko całościowo temat ogarnie i nie będzie miała problemu z czasem:-) poza tym, można najpierw przecież skupić się na użytkowych pomieszczeniach, czyli kuchni i łazience, spać można zawsze na materacu:-) potem stopniowo wszystko dokańczać:-) musisz takiej prężnej firmy w necie poszukać:-) powodzenia:-) napisz, jaką firmę wybrałaś, może ktoś z nas skorzysta:-)

wala
26-08-2015, 12:58
Faktycznie, najważniejsze te dwa pomieszczenia. Też jestem ciekawa efektu końcowego.

katakata
04-09-2015, 14:09
Też jestem ciekawa :)

berry
06-02-2019, 12:27
Myślę że warto, ja remontowałam jakieś dwa lata temu mieszkanie i zatrudniłam architekta - https://zapparanzacje.pl/ , dzięki czemu ustrzegłam się wielu błędów - jak się okazało bardzo kosztownych. Więc inwestycja się zwróciła z nawiązką - a efekt pozostał. Mogę śmiało polecić tę pracownię, bo działali szybko, profesjonalnie, zbadali dokładnie moje preferencje, ustaliliśmy wspólnie budżet na wykończenie. Także współpraca była bardzo ścisła i wyszło świetnie w efekcie końcowym.