PDA

View Full Version : Zwi±zek z ¿onatym facetem


Maris
18-03-2007, 01:59
No nie wiem, co siê dzieje ale naoko³o mam prawie same trójk±ty. Czy ¿onaci faceci naprawdê stali siê teraz znacznie bardziej atrakcyjni ni¿ wolni? Zaczynam siê baæ o mojego TZ-ta, ¿e jak siê po¶lubimy to zaraz siê kolejna chêtnych ustawi...

Madzia73
09-05-2007, 10:42
Kiedy¶ s³ysza³am, ¿e obr±czka jest najlepszym wabikiem dla kobiet, ale szczerze mówi±c w±tpiê: wiêkszo¶c z nas chce stabilizacji, trwa³ego zwi±zku, a ¿onaty facet - jesli ju¿ skacze w bok - to szuka raczej przygody. A o swojego nie martw siê na zapas - jak kocha, to wszystkie baby wokó³ mog± siê wypchaæ!

Babuszka
09-05-2007, 10:50
Te¿ tak my¶lê: w koñcu istniej± ma³¿eñstwa "d³ugoterminowe" i monogamiczni faceci :))

yosi25
10-05-2007, 12:21
W moim umy¶le w ogóle nie mie¶ci siê opcja "Zwi±zek z ¿onatym facetem". Rozbijanie rodziny, zawsze kto¶ bêdzie nieszczê¶liwy. Przera¿aj±ce...

Inez71
10-05-2007, 20:36
Mnie to tylko dra¿ni, ¿e zazwyczaj wszyscy wieszaj± psy na "tej trzeciej" a ma³o kto ma pretensje do niewiernego faceta. A przecie¿ to on przysiêga³ wierno¶æ!

gaja
17-10-2009, 00:36
tez zauwa¿y³am tendencje do zwi±zków z panami, którzy ju¿ s± zaobr±czkowani. ale te anomalie widac wsród mê¿czyzn wieku ¶redniego. nie wiem co sie dzieje panom po 50 ale zaczynaja sie zachowywac jak nieopierzone ma³olaty lataj±ce za spódniczkami. oj nie³adnie

Aniusia21
07-11-2011, 10:47
Nie pcha³abym siê w takie co¶

Marecki
08-12-2011, 06:59
Równie¿ spotykam siê z tym do¶æ czêsto i nie wiem w sumie, co jest powodem.

Romana1324
03-11-2014, 11:25
Dla mnie facet ¿onaty=niewidzialny, nietykalny, nieistniej±cy jako mê¿czyzna. W sensie - obiekt westchnieñ. Za du¿o siê napatrzy³am na te "tylko ty siê liczysz. Rozwiodê siê". Bzdura totalna! A kobiety brn± w te zwi±zki i ¶lepo wierz± w obietnice.

Moja pasja zawarta na blogu http://wieszkawiedza.blog.pl/ - polecam.

MegaRupert2697
15-11-2014, 10:47
jak dla mnie zwi±zek z ¿onatym facetem nie ma ¿adnej przysz³o¶ci, a jak nie ma z nim przysz³o¶ci to po co siê w to wpl±tywaæ? najczê¶ciej ¿onaci faceci wcale nie chc± siê rozwodziæ a jedynie zabiæ z now± m³odsz± dopóki ¿ona siê nie dowie i wtedy potulnie wraca do ¿ony i szuka nowej na boku...

femme.m
20-11-2014, 08:49
Taki zwi±zek jest z góry skazany na pora¿kê...

Stachumajster
28-11-2014, 09:29
Oj tam skazany, przecie¿ mo¿e wzi±æ rozwód w ka¿dej chwili :) Nie ma co siê stresowaæ ;)

jonathon2923
07-01-2015, 12:02
No niby mo¿e wzi±æ rozwód. Jednak mam pytanie czy on dla Ciebie bêdzie siê w stanie tak mocno po¶wiêciæ, ¿e zostawi swoj± obecn± ¿onê? Chcesz na pewno takiego rozwodnika u siebie mieæ w ¿yciu ? Przemy¶la³a¶ dobrze t± sprawê i wszystkie plusy oraz minusy

bozenka085
15-01-2015, 11:31
Ja to w sumie nie wiem czy chcia³bym byæ z takim facetem wiedz±c, ¿e ma ¿onê i co noc z ni± ¶pi w jednym ³ó¿ku. S± jakie¶ dobre granice jakiego¶ smaku i uwa¿am, ¿eby w to nie i¶æ i nie niszczyæ zwi±zku bo mo¿liwe, ¿e ten facet tylko jest zauroczony Tob±.

Interdanica1384
19-01-2015, 17:43
Nie mog³abym byæ z ¿onatym facetem. Nigdy, przenigdy i za nic w ¶wiecie. Facet, który zdradza ¿onê to gnida. Jaka gwarancja, ¿e kiedy¶ i ja nie by³abym zdradzan± ¿on±? Plus - oni tylko zwodz±. Bawi± siê i nic wiêcej. Taki zwi±zek to prawdziwe bagno.

katarzynkatoja
22-01-2015, 09:05
To jest ca³kowita pora¿ka moim zdaniem. Bo przecie¿ jak mo¿na byæ z takim w³a¶nie z facetem co pewnej kobiecie swojej ¿onie obiecywa³ mi³o¶æ i pewnie z³ote góry a teraz j± zostawia...Z Tob± by pewnie zrobi³ to samo bo dla niego siê zapewne liczy tylko dobra zabawa.

Lojka
24-01-2015, 19:24
Ja wychodzê z za³o¿enia, ¿e je¶li facet szybko nie odejdzie od ¿ony, to potem równie¿ nie odejdzie- zacznie j± doceniaæ, bêdzie mieæ wyrzuty sumienia...a je¶li faktycznie pokocha³ inn± kobietê, tak szczerze, to dla niej rozstanie siê z ¿on±. ale to siê zdarza rzadko.

martAa
28-01-2015, 15:41
Nie id¼ nawet w takie co¶ bo ¼le skoñczysz ! Mia³am w³a¶nie znajom± co siê z takim w³a¶nie facetem zwi±za³a i nic z tego dobrego niestety nie wyniknê³o w³a¶nie z tego powodu, ¿e on i tak j± zostawi³ w³a¶nie dla jakiej¶ innej..Pomy¶leæ kto to mo¿e byæ jak zostawia swoj± ¿onê

Lola
26-02-2015, 08:53
I jak tam zadecydowa³a¶? Pewnie pomimo tak wielu rad pos³ucha³a¶ siê siebie i zrobi³a¶ trochê g³upio i pewnie posz³a¶ w zwi±zek z tym facetem, który jednak tak traktujê swoj± obecn± ¿onê...Zastanawia mnie to kobieto, ¿e w³a¶nie siê nie ba³a¶ tego, ¿e Ciebie te¿ potraktujê jak zabawkê i po prostu rzuci w k±t.

gatsby
29-03-2015, 22:05
To nie zwi±zek tylko oszukiwanie samej siebie ;-)

Katarina
06-05-2015, 12:05
Trochê g³upie my¶lenie. Facet nie staje siê atrakcyjniejszy dla kobiet, tylko dla tego, ¿e jest ¿onaty. Wokó³ ciebie pe³no trójk±tów, bo i pe³no zaniedbanych przez ¿ony i znudzonych ma³¿eñskim ¿yciem facetów. Czy my¶lisz, ¿e z kobietami jest inaczej?

tedla
06-05-2015, 18:14
Ja wychodzê z za³o¿enia, ¿e je¶li facet szybko nie odejdzie od ¿ony, to potem równie¿ nie odejdzie
A ja wychodzê z za³o¿enia, ¿e jak facet zdradza jedn± kobietê, to nie bêdzie mia³ oporów, ¿eby zdradzaæ i drug±.

kubarejs
07-05-2015, 10:27
Sama prawda brutalna, jak ju¿ facet zdradzi³ jedn± kobietê to zrobi to drugi raz, trzeci raz a nawet pi±ty i zdradzi jak±¶ inn± kobietê. Na takich trzeba uwa¿aæ bo co to w³a¶ciwie jest za facet je¶li jest ¿onaty a siê interesujê innymi kobietami. Mi siê w³a¶nie wydajê, ¿e nie warto sobie takim zawracaæ g³owy bo przecie¿ jemu tylko chodzi o wygodê i nic wiêcej, to taki egoista.

balbincia
19-05-2015, 11:23
Po co w ogóle pakowaæ siê w co¶ takiego? Je¶li facet zdradza ¿onê to po pewnym czasie znudzimy mu siê tak¿e a poza tym czy jest gotowy odej¶c od ¿ony? Czy mo¿e kieruje siê tylko swoj± wygod± i jest egoist± bo nie daje ¿onie szansy na znalezienie normalnego partnera.

Zebra19563
19-05-2015, 18:22
Tak potraktujê dziewczynê jak kolejn± swoj± zabawkê, ¿e jak mu siê znudzi to sobie znajdzie inn± now±..Bo chcia³by mieæ w koñcu jaki¶ inny nowy model. Nie rozumuje twojego zachowania, przecie¿ dobrze wiesz, ¿e on zdradza ¿onê - z Tob± na pewno tak samo by zrobi³.

kokarda
15-06-2015, 21:51
To tylko takie wra¿enie... jak by¶ sobie wypisa³a na kartce wszystkie pary jakie znasz to wiêkszo¶æ z nich by³aby w normalnych relacjach, a nie w jakich¶ trójk±tach - z reszt± trudno to nazwaæ trójk±tem skoro dwa ramiona tego trójk±ta nie widz± o swoim istnieniu ;)

fraffen
08-08-2015, 14:50
Dla mnie zwi±zek z ¿onatym facetem jest bez sensu. Wiêkszo¶æ takich facetów wcale nie chce odej¶æ od swojej ¿ony, a kochanka to tylko dodatek. Taki facet mo¿e obiecaæ wszystko i powiedzieæ, jak ¿ona go nie kocha, a i tak nie odejdzie od niej. Prêdzej zostawi drug±.

eliza104
19-08-2015, 11:04
Moim zdaniem rzadko kiedy takie zwi±zki wychodz±. Kole¿anka by³a w podobnej sytuacji, w koñcu zerwa³a z ch³opakiem. Wtedy ten zacz±³ czytaæ o tym jak odzyskaæ dziewczynê na frappe.pl (http://frappe.pl/jak-odzyskac-dziewczyne-po-rozstaniu/), a i tak okaza³o siê, ¿e jedynym rozwi±zaniem jest jego powrót do Polski.

szalona
06-10-2015, 10:48
Najgorszy pomysl jaki moze

Madlen89
09-11-2015, 11:26
Nie rozumiem, jak mo¿na rozbijaæ cudze ma³¿eñstwo, a przede wszystkim, jak mo¿na chcieæ budowaæ zwi±zek z kim¶ kto ju¿ pokaza³, ze ma spore problemy z wierno¶ci± i stabilno¶ci±. Facet który zdradza jest do niczego, nie wiem jak niskie trzeba mieæ wymagania i jak zdesperowanym trzeba byæ by zadowoliæ siê kim¶ takim. A przecie¿ jest tyle sposobów na poznanie warto¶ciowych partnerów, je¶li nie na imprezie to chocia¿by na portalach randkowych takich jak: http://randki7.pl/ . reasumuj±c jestem na nie i w ¿yciu nie zrobi³abym czegos takiego innej kobiecie.

Smile
11-12-2015, 12:35
dok³adnie, zgadzam siê z Tob±. Mo¿na budowaæ szczê¶cie ale nie po trupach.

iola
13-06-2016, 14:35
Ja te¿ bym siê nie miesza³a w taki uk³ad. Zajêty to zajêty - trudno, trzeba przeboleæ i i¶æ dalej.

Majka89
21-06-2016, 07:30
Ja zwi±za³am sie z moim obecnym mê¿em, gdy by³ on jeszcze w zwi±zku z poprzedni± ¿on±. Nie uk³ada³o im siê od lat, nie mieszkali razem i ³±czy³o ich tylko wspólne dziecko i maj±tek. Dlatego te¿ zdecydowa³am siê zaryzykowaæ. Nie obawia³am siê jego ¿ony, bo wiedzia³am, ¿e obydwoje nie chca byæ ze sob±, ale obawia³am siê kontaktów z jego dzieckiem. Nie wiedzia³am, czy mnie zaakceptuje i czy nie bêdzie chcia³o doprowadziæ do rozpadu tego zwi±zku. Uspokoi³ mnie trochê ten artyku³ https://rodzinazdrowia.pl/moj-partner-ma-dzieci-z-poprzedniego-zwiazku-co-dalej . Dziecko mojego mê¿a z poprzedniego ma³¿eñstwa bardzo mnie polubi³o i nawet mam do¶æ dobry kontakt z jego ex ¿on±. Tak wiêc wszystko zale¿y od sytuacji.

kamikka
24-06-2016, 10:31
Ja akurat jestem strasznie anty takie sprawy, bo oni zawsze opowiadaj± niestworzone historie, ¿e siê rozwiod± i takie tam. Z takiej w³a¶nie sytuacji u mojej siostry zdecydowali siê na rozwód... Teraz w³a¶nie jestem w trakcie szukania jakiej¶ odpowiedniej kancelarii. W internecie jest tego pe³no, ale ludzie dobrze wypowiadaj± siê o tej http://adwokat-markowicz.pl/ . Znacie ich?? Mo¿ecie co¶ o nich powiedzieæ? A mo¿e macie jakiego¶ innego adwokata, któy zaj±³ by siê rozwodem mojej siostry? Poszukiwania w województwie mazowieckim

Smile
05-07-2016, 12:39
ja ma znajom± która posz³a do pracy do biura, prowadzone przez ma³¿eñstwo. Uwiod³a szef, ten siê rozwiód³ z ¿ona i wyprowadzi³, zostawiaj±c j± z dzieckiem. Dzisiaj buduje swoje szczê¶cie na nieszczê¶ciu innej kobiety i ja uwa¿am, ¿e to pod³e.

ritabra
20-07-2017, 15:27
Odradzam zwi±zki z ¿onatymi facetami. Dlaczego? Poniewa¿ kontynuuj±c romans z takim facetem jednocze¶nie rozwalacie czyj±¶ rodzinê. Je¿eli czujecie siê z tym moralnie dobrze to mo¿ecie to kontynuowaæ. Ja osobi¶cie nie czu³abym siê z tym komfortowo. Uwa¿am, ¿e najlepiej szukaæ osób w wolnych i z czystym kontem bo nigdy nie wiadomo co siê wydarzy. Je¿eli szukacie swojej mi³o¶ci warto sobie czytaæ takie artyku³y jak ten http://strefasingla.pl/artykul/randka-z-adrenalina-sposobem-na-test-zwiazku poniewa¿ s± bardzo interesuj±ce i my¶lê ¿e pomocne.

kinka
15-10-2021, 21:15
A tutaj https://kobiecystyl.pl/co-facet-mysli-o-kochance-kim-ona-jest-dla-mezczyzny/ ju¿ zagl±dali¶cie? Je¶li nie, to uwa¿am, ¿e warto. Dowiecie siê tam co facet my¶li o kochance i kim ona dla niego jest. My¶lê, ¿e warto siê tam rozejrzeæ. Taka wiedza na pewno siê przyda.

akwe
29-10-2022, 21:46
My¶lê, ¿e warto sobie w pierwszej kolejno¶ci zerkn±æ sobie tutaj https://kobietydlakobiety.pl/ . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych informacji na temat romansu. Czy warto pakowaæ siê w takie zwi±zek? Wiadomo, ¿e jest to niesamowita przygoda, ale czêsto koñczy siê tragiczne. W³a¶nie dlatego nale¿y siê dobrze nad tym zastanowiæ.