![]() |
||
| Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ||
|
|||
|
|||||||
| Zarejestruj się | FAQ | Blogi | Galerie | Użytkownicy | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze Posty | Oznacz Fora Jako Przeczytane |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek | Wygląd |
|
#1
|
|||
|
|||
|
Jakie kostiumy w tym roku są popularne wśród dzieciaków na bal przebierańców?
Szyć coś takiego czy może lepiej kupić? |
|
#2
|
|||
|
|||
|
Wydaje mi się, że na przestrzeni lat to się nie zmienia. Dzieciaki zawsze chcą się przebierać za postaci z bajek, jakichś superbohaterów i księżniczki.
Możesz poczytać też sobie o tym tutaj: http://optimisci.pl/do-odwaznych-mis...c-na-karnawal/ Jest tam kilka nowych inspiracji, więc może uda wam się wymyślić albo wybrać coś innego. |
|
#3
|
|||
|
|||
|
A czy ktoś z korzystał może z body painting tutaj? Właśnie zastanawiam się czy nie skorzystać przy następnej imprezie przebieranej właśnie z takiej opcji. Ostatnio znalazłam w internecie nawet całkiem dobrego charakteryzatora, gdzie potrafi zdziałać prawdziwe cuda malując na ciele. Dlatego jestem zainteresowana taką opcją. Może więc ktoś z was ma doświadczenie w tej kwestii?
|
|
#4
|
|||
|
|||
|
My zawsze korzystamy z tego, co akurat ma wypożyczalnia strojów dla dzieci Mielec
Mamy bliziutko, a wybór ogroooomny! <3 Polecam z całego serca - dzieciaki zawsze wychodzą zadowolone. |