kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 05-03-2020, 08:47
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 192
Domyślnie

W lesie... ma poruszać też wątki polityczne- podobno są tam bliźniaki Ciekawe to będzie. Chcę się wybrać do kina. No i u nas raczej nie kręci się horrorów więc z ciekawości pójdę zobaczyć jak to wyszło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 06-03-2020, 18:03
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 766
Domyślnie

Ciekawe co będzie z bliźniakami- ale od razu wiadomo o kogo chodzi. Sam horror to miła odmiana w polsce po komediach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 08-03-2020, 20:01
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 520
Domyślnie

Też słyszałam że mają być jakieś polityczne wątki. I bliźniacy. To może jakieś sprawy jak byli rzem. czekam na 13go
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 11-03-2020, 06:59
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 405
Domyślnie

Jeśli chodzi o teatr to ja polecam teatr Szekspirowski w Gdańsku - https://teatrszekspirowski.pl/ Mają świetny repertuar, więc na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ja zdecydowanie wolę chodzić do teatru niż do kina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 07-05-2020, 06:55
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 298
Domyślnie

Tutaj https://mangopress.pl/10-najlepszych...wszech-czasow/ widziałam listę 10 najlepszych filmów wszech czasów. I przyznam się, że mam pewne braki... A wy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 17-05-2020, 21:24
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 105
Domyślnie

Zenek to dość inny film, bardzo prosty jeśli chodzi o dialogi jak i postacie. Ma jednak w sobie to coś, że mu to pasuje, działa na korzyść. Fajny pomysł na wieczorny film po pracy. Albo się mylę, albo nie, ale chyba dostępny jest na platformie vod tvp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 23-05-2020, 12:27
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 110
Domyślnie

Cytat:
Napisał smordka
Zenek to dość inny film, bardzo prosty jeśli chodzi o dialogi jak i postacie. Ma jednak w sobie to coś, że mu to pasuje, działa na korzyść. Fajny pomysł na wieczorny film po pracy. Albo się mylę, albo nie, ale chyba dostępny jest na platformie vod tvp.

Na player.pl jest też dostępny Zenek. Teraz wszystko zamknięte więc zostają jedynie filmy online. Dobre chociaz i to, że takie nowości się pojawiają w sieci jak Zenek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 25-05-2020, 22:53
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 405
Domyślnie

Ja od dawna nie chodzę do kina czy teatru. Odkąd mam konto premium netflix wszystko oglądam w domu Zawsze lubiłam spędzać czas w domowym zaciszu a teraz sprawia mi to jeszcze większą przyjemność. Macie netflixa? Mnie namówił brat na wykupienie konta i nie żałuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz