kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Nazwa użytkownika
Awatar użytkownika ninka.7ninka.7
O mnie
Brak informacji.
Moje zainteresowania
Nie podano żadnych zainteresowań.
Album
Brak zdjęć.
Informacje kontaktowe
Brak informacji kontaktowych.
Zdjęcie
Zdjęcie użytkownika ninka.7
 
Szybkie komentarze
Brak komentarzy.
Ostatnie wpisy do bloga
27-02-2013

Hojny nieświadomy umysł, który produkuje swoje marzenia działa jak naturalny lekarza i przewodnika duchowego. Masz szczęście, bo Carl Jung udało się odkryć odpowiednią metodę interpretacji snów. Nie dał światu swoją własną opinię na temat znaczenia snów, ale wynik jego żmudnych badań. Miał opowiadać zbyt wiele aspektów, aby odkryć prawdziwe znaczenie języka snu.

Mogłem sprawdzić wartość jego odkryć, ale świat nie jest ignorantem w stanie ocenić wyższość tej pracy. Carl Jung jest jednym z największych bohaterów ludzkości.

Moja praca udowadnia światu jak genialny jego odkrycia są, i jak ważne jest dla wszystkich ludzi do posłuszeństwa nieprzytomnego wskazówek w snach.

Boski nieświadomy umysł, który produkuje swoje marzenia jest umysłem Boga. Jung nie miał postawę religijną, ponieważ był naukowcem. Jestem pisarzem literatury, który miał stać się naukowcem po tym stanie lepiej zrozumieć znaczenie języka snu.

Miałem religijne postawy i upadłem na kolana, gdy Bóg pokazał mi, że byłem jednym z najgorszych grzeszników świata. Byłem absurdalne i okrutne. Musiałem pilnie psychoterapii. Poznałem tę prawdę, wdzięczny, bo miałem szansę znaleźć zbawienie.

Moja praca opiera się na łączenie różnych odkryć naukowcom odkryć Carla Junga, a je, wypełniając swoje badania. Uważam, że wszystko odkrył gotowy, a ja właśnie po jego kroki. Następnie, nieświadomy umysł prowadził mnie w wiadomościach sen. I dokładnie przestrzegać wytycznych z podświadomości.

Oznacza to, że użyłem wiedzy przekazanej mi przez geniusza i mądrości Bożej, chociaż byłem tak ignorantami. W przeciwnym razie, nie miał szans na kontynuację badań Carla Junga w nieznanym obszarze ludzkiej psychiki.

Zrozumiałem, jak ludzki mózg działa, i odkryłem absurdalną stronę ludzkiego mózgu, który działa niezależnie od naszego ludzkiego sumienia. Nazwałem to anty-sumienie bo próbuje zniszczyć nasze sumienie. Anti to greckie słowo, które oznacza "przeciw, naprzeciw". Anti-sumienie jest nasz prymitywny sumienie, które nie ewoluuje, i generuje chorób psychicznych w naszej ludzkiej świadomości.

To odkrycie pomogło mi ukończyć badania Carla Junga i wyjaśnić wszystkie niejasne punkty w jego pracy.

Prawda jest taka, że ​​to, co naprawdę pomogło mi osiągnąć wszystkie cele było moje pełne posłuszeństwo nieprzytomnej wskazówek. Posłuchałem nieprzytomnego wskazówek jak żołnierz. Kiedy znalazłem psychoterapia warszawa dźwięku zdrowia psychicznego, boski nieświadomy umysł pokazał mi, że muszę pomóc wielu innych ludzi z tej wiedzy.

Zawsze posłuszny nieprzytomnego wskazówek, nawet wbrew mojej woli. Wiedziałem, że jestem ignorantem, absurdalne, a złem, gdy nieświadomy umysł był mądry, czysty i święty.

Dokładnie, kiedy doszedłem do wniosku, że musimy słuchać nieprzytomnego wskazówek w snach, zamiast robić to, co nasze pragnienia sumienie, nieświadomy umysł zobowiązany mnie słuchać bardzo trudny wskazówek. Musiałem zatrzymać się z dala od człowieka, którego kochała.

Niniejsze wytyczne było więcej niż straszny dla mnie. Jednakże, byłem żonaty z innym mężczyzną, a mężczyzna byłem zakochany był żonaty z inną kobietą. Mogłem logicznie zrozumieć prawo Boże było wytycznych, oprócz całkowicie zgadzając się z nim.

Nieświadomy umysł pokazał mi, że mam zapomnieć o tego człowieka. Musiałem zadbać o osiągnięcie świętości, zamiast być straszne grzesznikiem.

To było szokujące wytyczne, ale stało się to dokładnie wtedy, gdy zrobiłem szokujące odkrycia naukowego: Największą część ludzkiego mózgu należy do anty-sumienia. Oznacza to, że są absurdalne i zła od urodzenia.

Teraz można zrozumieć znaczenie chrztu katolickiego i prawosławnego.

Teraz można również zrozumieć, dlaczego był tak posłuszny. Przypadkiem odkrywania prawdy o ludzkiej naturze i konieczności pobytu daleko od cudzołóstwa dokładnie kiedy odkryłem to gorzka prawda nie stało się przez przypadek. Po odkryciu, że nie jest tak dużo absurd i zło w ludzkim mózgu i psychiki, musiałem przyznać, że nie byłem w stanie podjąć decyzję, co jest dobre lub złe i po prostu słuchać nieprzytomnego wskazówek, bez zastrzeżeń.

Boży plan był doskonały. Inaczej nie byłby tak posłuszny.

Gwałtowna natura ludzka musi zostać przekształcony przez świadomość. Żyjemy w celu przekształcenia naszego szatański anty-sumienia do człowieka. W ten sposób staniemy się prawdziwymi ludźmi. Jest to proces, prowadzona poprzez tłumaczenia snów.

Nieświadomości wiadomości pomogą nam wyeliminować zło i absurdalność naszej anty-sumienia poprzez wiedzę. Wiemy, jak się zachowywać. Uczymy się zawsze działać z mądrością.

Jung nie był posłuszny, jak ja. Mój całkowity posłuszeństwo podświadomości pomógł mi odkryć, jak bardzo potężny nieprzytomny psychoterapia jest, a ile możemy ufać nieprzytomnego mądrość. Zamiast stać schizofrenikiem jak mój ojciec mógł uciec ten tragiczny los, i stać się psychoterapeutą.

0 komentarzy
Znajomi
Lista znajomych jest pusta.
Akcja
Akcje dostępne są po zalogowaniu.
Oceń
Oceny dostępne są po zalogowaniu.
Bralayjaw Sąsiadujące profile asterka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.