![]() |
||
| Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ||
|
|||
|
#1
|
|||
|
|||
|
Fajna opcja takie wykorzystanie przestrzeni
U nas ze wzgledu na jeden pokoj dziewczynki maja lozko pietrowe z salonu agata https://www.agatameble.pl/meble/lozk...10-90x200-cm-2 - fajne stabilne, a przynajmniej mlode maja troche miejsca w pokoju |
|
#2
|
|||
|
|||
|
Pamiętajcie tez o dobrym jakościowo łóżeczku i materacu bo w sumie jak tak rozmawiam z ludźmi to sporo rodziców o tym zapomina. My zamówiliśmy taki lateksowy materacyk https://materacyk.pl/produkt/materac...ers-model-ml1/ bardzo dobry, z porządnych materiałów i pozytywną opinią instytutu matki i dziecka
|
|
#3
|
|||
|
|||
|
My właśnie urządzamy pokój naszych córek. Zastanawiamy się nad odpowiednim łóżkiem dla nich. Mąż chciał piętrowe ale mi w oko wpadło takie łóżko https://meble-bik.pl/product-pol-155...ateracemi.html Myślę, że będzie praktyczniejsze i bezpieczniejsze od piętrowego. A wy jak uważacie?
|