![]() |
![]() |
|
Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ![]() |
|
|
Zarejestruj się | FAQ | Blogi | Galerie | Użytkownicy | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze Posty | Oznacz Fora Jako Przeczytane |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek | Wygląd |
#31
|
|||
|
|||
![]() Jeżeli chodzi o wybór wyjątkowego przedszkola, czy zerówki dla swoich maluszków to uważam, że w Warszawie i na Mokotowie jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na placówkę niepubliczną Tequesta https://www.facebook.com/Tequesta-Mi...83678098541438 którzy w czesnym zapewniają dzieciakom pomoc m.in logopedy, psychologa, j.hiszpański, kodowanie, czy Angielski z native speakerem. Jednocześnie super przygotowane sale, doświadczone nauczycielki i przyjazna atmosfera bo nasza Kasia z ogromną chęcią wyrusza każdego ranka do zabaw i poznawania świata z ich pomocą. Pozdrawiam i trzymam kciuki za dobry wybór
![]() Ostatnio edytowane przez Malwinka27 : 30-09-2020 o 11:49. |
#32
|
|||
|
|||
![]() Dokładnie tak u nas w szkole jest magiczny dywan i dzieciaki uwielbiają ten projektor. Uczą się poprzez zabawę i rozwijają nie tylko własne umiejętności, ale także stawiają na umiejętności społeczne, co mnie bardzo cieszy.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/ |
#33
|
|||
|
|||
![]() W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego i dobrego przedszkola to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę w Warszawie na placówkę Tequesta z Żoliborza. My zdecydowaliśmy się postawić na nich i zdecydowanie nie żałujemy, ponieważ w końcu znaleźliśmy odpowiednie miejsce dla naszych maluszków. Jednocześnie mogą rozwijać swoje umiejętności językowe z pomocą native spekarem z angielskiego, ale również hiszpańskiego. Do tego ciekawe zajęcia z kodowania, karate i mnóstwo atrakcji.
|
#34
|
|||
|
|||
![]() W Warszawie jest dużo dobrych przedszkoli, ale oczywiście wszystko zależy też od tego, co dla ciebie jest szczególnie ważne przy wyborze placówki dla dziecka. Dla mnie ważne było dobre, zdrowe jedzenie, dlatego synek chodzi do przedszkola, gdzie dania dostarcza firma Smakuś http://www.smakus.eu/ . Mają oni bardzo smaczne posiłki, skomponowane tak by dzieci jadły zdrowe produkty i uczyły się zdrowych nawyków żywieniowych. Wszystko jest fajnie podane, ładnie wygląda, super smakuje - dzieci jedzą bardzo chętnie wszystkie posiłki. A to dla rodzica jest bardzo ważne, przynajmniej z mojego punktu widzenia.
|
![]() |
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
Wygląd | |
|
|
![]() |
|
![]() |