![]() |
![]() |
|
Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ![]() |
|
|
Zarejestruj się | FAQ | Blogi | Galerie | Użytkownicy | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze Posty | Oznacz Fora Jako Przeczytane |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek | Wygląd |
#31
|
|||
|
|||
![]() Mi bylo ciezko rzucić palenie ale to daltego, że z poczatku próbowałam bez żadnych "wspomagaczy". Nie da się ukryć, że jak ktoś pali wiele lat to nie rzuci tak sam z dnia na dzień. JA rzucałam, potem wracałam i tak kilka razy. Dopiero jak kupiłam sobie tabletki regigar to udało mi się skutecznei wyjśc z nałogu. Przede wszystkim nie chciąło mi się palić wiec po prostu nie sięgałam po fajki i tak sie ozdzywczaiłam.
|
#32
|
|||
|
|||
![]() A e-papierosy? Są do nich olejki do e papierosa w bardzo różnych wersjach i możliwościach, więc nawet brzydki zapach papierosów nie jest już wyczuwalny. Można też kupić sobie olejki cbd, które cieszą się sporym zainteresowaniem.
|
#33
|
|||
|
|||
![]() U mnie plastry nie pomagały, zdecydowanie lepiej podziałało stopniowe przechodzenie na papierosy elektryczne i potem schodzenie z dawki. Teraz popalam elektryka tylko czasami, dla przyjemności - zamawiam liquidy stąd https://cloudshop.pl/149-liquidy - wszystko tam znajdziesz.
|
#34
|
||||
|
||||
![]() Na 100 procent zaczęłabym od samodzielnego skręcania papierosów. Dzięki temu skręcasz mniej i palisz mniej papierosów dziennie
![]() ______________________________ tytoń Marlboro |
![]() |
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek |
Wygląd | |
|
|
![]() |
|
![]() |