![]() |
![]() |
|
Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Hej forumowicze! Ostatnio szukałem kursu operatora żurawia wieżowego i trafiłem na stronę Educrane.pl. Link do kursu: https://www.educrane.pl/obsluga/kurs...wia-wiezowego/ Czy warto zapisać się na to szkolenie?
|
#2
|
|||
|
|||
![]() A czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś jakieś szkolenie z kosztorysowania? Jeśli tak, to jakie dokładnie? Zastanawiam się, czy takie szkolenie dużo daje w praktyce, np. przy budowie domu czy wycenach remontów. Chętnie poznałabym opinie, czy warto inwestować czas i pieniądze w coś takiego.
|
#3
|
|||
|
|||
![]() Warto też przede wszystkim szukać szkoleń dla kadru pedagogicznej, które stale ma kontakt z dzieciakami i młodzieżą, dlatego warto wiedzieć, jak z nimi pracować i poruszać ważne tematy. Na stronie https://wyedukowani.pl/ dostępna jest profesjonalnie przygotowana oferta kursów, która obejmuje m.in. prawo oświatowe i inne istotne zagadnienia związane z codziennymi wyzwaniami w edukacji.
|
![]() |
|
![]() |