Cześć!!!
Może ktoś prowadzi gabinet dentystyczny albo podobną praktykę? Bo my niedawno wystartowaliśmy z własnym biznesem... i okazuje się że nie ogarniamy jeszcze wielu rzeczy

Na przykład tego, jakie są rynkowe ceny - w tym konkretnym przypadku chodzi o maszynowe pilniki.
Czy opakowanie z trzema sztukami za 156 zł z
https://lubdent.com.pl/materialy-sto...ne-protetyczne to rozsądna kwota? Niższej póki co nie znaleźliśmy, ale może warto poszukać jeszcze gdzieś indziej
