Ja kiedyś próbowaam robić przetwory ale za dużo pracy i też koszt niestety droższy niż kupić coś w sklepie chyba że ktos ma własne owoce i warzywa. Kiedys nawet pokusiłam się o zrobienie ketchupu ale smak nie ten i nikt nie chciał jeść

woolimy jednak z włocławka kupować ketchup, dużo smaczniejszy