Wyświetl Pojedyńczy Post
  #201  
Stary 03-11-2021, 17:30
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 432
Domyślnie

No wybaczcie ale ceny jedzenia tak poszybowały w góre że jakbym chciała żywić rodzinę 4-osobową cateringiem z pudełek, to miesięcznie musiałabym wydać 6000zł lub więcej. Kogo na to stać? Ja wydaję 1/3 z tych 6tys za jedzenie dla 4 osób i uwierz, że byle czego nie jemy. Kupujemy w sklepach gdzie chleb dowozi lokalny piekarz, a mięso jest z pobliskiej ubojni (sieć Mazurek w Olsztynie), omijamy dyskonty bo tam jest najniższa jakość jedzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem