kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-12-2025, 14:22
jurasekl22 jurasekl22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 644
Domyślnie

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że dobre szkolenie potrafi zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Ja trafiłem na IPM PRO-MAT - https://integrowana.eu/ i to była dobra decyzja. Mają praktyczne podejście do doradztwa dla rolników i nie zostawiają człowieka samego z problemem czy dokumentami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-02-2026, 22:08
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 564
Domyślnie

Rozmawiając o rozwoju zawodowym, warto pomyśleć o aktualizacji swoich umiejętności poprzez ciekawe szkolenie kadry kierowniczej. Można znaleźć bogatą ofertę, obejmującą różne poziomy zaawansowania i formy, od stacjonarnych po online. To świetna okazja, by zwiększyć swoje kompetencje i skuteczność w pracy w roli lidera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-03-2026, 06:16
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 2 062
Domyślnie

Nasza firma przechodzi transformację na Agile i wszyscy muszą przejść szkolenie. Przeglądałam szkolenia Agile i próbuję zrozumieć o co w tym chodzi. Pytanie czy to naprawdę zmienia sposób pracy czy to tylko modne hasło? Bo pracujemy od lat w pewien sposób i nie rozumiem po co zmieniać. Zastanawiam się też jak długo trwa przestawienie się na nową metodykę. Może ktoś pracuje w firmie która przeszła na Agile i wie jak to wygląda w praktyce? Szukam realnych opinii czy warto się w to angażować czy to kolejna korporacyjna moda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-03-2026, 18:26
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 810
Domyślnie

Możecie sobie sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy DEVELOR - firma szkoleniowa , która oferuję najróżniejsze szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji w firmie. Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-03-2026, 19:08
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 1 072
Domyślnie

Platforma https://www.salesbook.com/pl/ wspiera szkolenia sprzedażowe, ułatwiając organizację pracy zespołu. Pozwala tworzyć oferty, monitorować postępy uczestników oraz generować raporty. Dzięki temu szkolenia stają się bardziej efektywne, a wiedza od razu przekłada się na praktyczne działania w sprzedaży. Wszystko w jednym miejscu, co oszczędza czas i pozwala skupić się na realnym rozwoju kompetencji zespołu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-03-2026, 20:05
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 630
Domyślnie

Przeglądając różne możliwości trafiłam na temat na gdańsk studia i zaczęłam się zastanawiać, czy to byłby dla mnie dobry kierunek. Wydaje się, że takie miasto może dawać dużo możliwości rozwoju. Nigdy wcześniej nie rozważałam przeprowadzki w tym kontekście. Ciekawi mnie, jak wygląda życie studenckie w Gdańsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-03-2026, 21:50
PawlakJA PawlakJA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 436
Domyślnie

Myślałam ostatnio o zmianie zawodu i trafiłam na ciekawe informacje o przebranżowieniu się do gastronomii. Okazuje się, że nie trzeba kończyć szkół zawodowych żeby zostać kucharzem - można to zrobić przez kwalifikacyjne kursy zawodowe. Na kurshgt.pl przeczytałam sporo o możliwościach rozwoju w tej branży. Szczególnie zainteresował mnie kurs HGT.02, który daje oficjalne uprawnienia i możliwość pracy w całej UE.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.