kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-06-2019, 21:48
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie ropień okołomigdałgowy po anginie

Angina to paskudna choroba, wiem coś o tym. Jeszcze po niej przyplątał mi się ropień okołomigdałkowy. Skąd się coś takiego bierze, zawsze tak jest po anginie? Z tego bólu to już nie pytałam lekarza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-06-2019, 12:17
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 722
Domyślnie

Współczuję, mój znajomy miał kiedyś i skończyło się na chirurgii. Czyli źle leczyłaś anginę? jak się nie weźmie antybiotyku na bakteryjną to się tak może skończyć. na https://tantumverde.pl/blog/ropien-o...awy-i-leczenie znalazłam teraz o tym artykuł. To nie jest norma jak widzisz, coraz rzadziej takie ropnie się pojawiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-06-2019, 17:31
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Współczuje. Angina to nic przyjemnego, jeszcze leczenie jej trwa dość długo. Generalnie żadne choroby nie są przyjemne. Ostatnio siostra powiedziała mi o swojej chorobie płuc. Postanowiłam skonsultować się z jakimś specjalistą w tej kwestii, wpisałam w przeglądarkę pulmunolog Gdynia , wybrałam tego lekarza, o którym było najwięcej pozytywnych opinii i umówiłam sie na wizytę, tak naprawdę bez kolejki Internet to teraz duże ułatwienie dla wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-07-2021, 12:35
joannsia joannsia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 48
Domyślnie

Po anginie pojawiły się u mnie problemy płucne. Poradziłam się koleżanki i zajrzałam na pulmunolog.lublin.pl. tam umówiłam się na wizytę i po leczeniu poprawiło się moje zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-08-2021, 10:12
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 382
Domyślnie

W ogóle angina to nic przyjemnego. Potrafi człowieka całkowicie rozłożyć, jej objawy potrafią być bardzo dokuczliwe. Zastanawiam się czy jest jakiś domowy sposób na ropień w gardle czy najlepiej od razu wybrać się do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.