kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-04-2015, 09:53
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Piaskownica tylko na placu zabaw?

Myślicie, że piaskownica to dobry pomysł tylko na plac zabaw?
Zastanawiam się nad kupieniem takiej do ogrodu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-04-2015, 13:49
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Czemu nie?
Przecież w ogrodzie możesz mieć mniejszą piaskownicę, niż taka na placu zabaw - dla twoich dzieciaków wystarczy.
Tu: http://ogrodosfera.pl/piaskownice-drewniane widziałam ogromny wybór takich piaskownic.
Najprostsza kosztuje mniej niż stówkę, więc nie jest to jakiś wielki koszt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-05-2015, 10:01
lizura's Avatar
lizura lizura is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Lublin
Posty: 4
Domyślnie

Sama mam piaskownicę w ogrodzie i jak najbardziej mogę polecić takie rozwiązanie - dzieciaki będą Ci wdzięczne
__________________
www.wynajempodnosnikow.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-05-2015, 21:26
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Dziwne podejście, nie rozumiem dlaczego Piaskownica może być w każdym miejscu, jeśli odpowiednio ogrodzona i gdy piasek wymieniasz na bieżąco. Są nawet sklepy takie jak ten http://happyhop.pl, które oferują ogrodowe place zabaw i piaskownice też. Możesz sobie złożyć taki komplet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-05-2015, 17:45
michaell66 michaell66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

My właśnie w tym roku chcemy kupić dziecku pisakownicę, najpierw myślałam o plastikowej, zamykanej - oglądaliśmy kilka i ten plastik jest jakiś taki cienki... daliśmy sobie spokój :]
w takim razie drewniana na pewno w jakiś sposób zamykana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-05-2015, 18:36
milenax milenax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Piaskownica w ogrodzie to super sprawa i największa frajda dla dzieciaków. Sama się przekonałam, kiedy zobaczyłam taką u moich chrześniaków w ogrodzie. Wcześniej też do końca nie byłam przekonana do tego pomysłu, ale po zabawie dzieci zobaczyłam, że to super rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-05-2015, 08:02
Kubota76 Mężczyzna Kubota76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie Piaskownica tylko w ogrodzie!!!

Odnośnie tematu piaskownicy, to jestem zagorzałym zwolennikiem zabawy dzieci w piasku, ale tylko koło domu w zamykanej piaskownicy. Powód? Tylko w ostatnim tygodniu moja córeczka dwa razy wygrzebała z osiedlowej piaskownicy kocie g***o!!! Dobrze że zauważyłam od razu. A co by było gdyby je wzięła do buzi? nie ma jeszcze 2 lat i nie rozumie, że nie można. Tak więc wracając do tematu piaskownicy, ja kupiłam plastikową "muszelkę" , którą po zakończonej zabawie zamykam. Koszt był śmieszny: 80 zł za 2 części a chociaż nie muszę się obawiać, że kot sobie zrobi z niej kuwetę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-07-2015, 13:04
mielnik mielnik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Pewnie, że tak. My też mamy, bo najmłodszy syn jeszcze uwielbia grzebać w piasku. Mamy taką zamykaną od góry, żeby żadne zwierzęta nie przychodziły się załatwić i wiadomo, żeby w razie deszczu z piach się błoto nie zrobiło. Kupiliśmy na allegro za około 100 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-09-2015, 17:30
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My mamy piaskownicę przy placu zabaw i jedną koło schodów przy domu. Maluchy bawią się w jednej i drugiej Niedługo skończą się zabawy w ogrodzie bo zbliża się jesień Mam nadzieję, że jak najdłużej bedzie ciepło. Zastanawiam się nad zamówieniem serwisu do placu zabaw z http://sun-plus.pl/o-firmie/przeglad...-placow-zabaw/ Dobrze byłoby go zabezpieczyć przed zimą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-10-2015, 12:10
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Piaskownica czy inne rzeczy w przydomowym ogrodzie to wielka frajda dla dzieci My na wiosnę chcemy dzieciakom zrobic "raj na ziemi" bo znaleźlismy coś kapitalnego tu http://www.danmel.com.pl/index.php/kategorie/dzieci/ Na pewno będą mieli konkretny plac zabaw a może i jakis zamek dmuchany?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.