kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-01-2022, 19:23
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie wzrok

Witam, jak często idziecie na wizytę kontrolną do okulisty? Dbanie o wzrok jest dla mnie bardzo ważne, dlatego systematycznie chodzę do OkoAkcent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-01-2022, 16:50
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 596
Domyślnie

Jak bardziej należy dbać o wzrok, a nie działać dopiero jak jest coś poważniejszego i konieczna jest wizyta u okulisty. Nawet na zmęczone oczy jak czytałam na https://www.wokularach.pl/blog/sposoby-na-zmeczone-oczy są skuteczne, domowe sposoby. A z tym, to większość z nas rzadziej czy częściej ma problem. A można sobie łatwo pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-01-2022, 11:12
Aborcjaslowacka Aborcjaslowacka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 20
Domyślnie

Dzięki za wszystkie wskazówki, sama niewiele wiem w tym temacie :/
-
Aborcja Słowacja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-02-2026, 09:20
VibbleCrox27 VibbleCrox27 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2026
Posty: 4
Domyślnie

Zdecydowanie warto chodzić na kontrolę do okulisty przynajmniej raz w roku. Regularne badania pomagają wczesnie wykryć problemy ze wzrokiem, a codzienna troska o oczy, np. przerwy przy ekranie i odpowiednia higiena, wspiera ich kondycję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary Dzisiaj, 09:34
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 406
Domyślnie

staram się kontrolować wzrok przynajmniej raz na 1-2 lata, a jeśli coś zaczyna się zmieniać, to częściej regularne badania naprawdę mają sens. potem z aktualną receptą wygodnie zamawiam okulary online, bo jest większy wybór i często lepsze ceny. np. w kodano mają fajne oprawki max&joe i wirtualną przymierzalnię https://kodano.pl/max_joe.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.