![]()  | 
  ||
| Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ||
  | 
|||
| 
		 
			 
			#11  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Cytat: 
	
 Kurczę, widzę, że się na tym znasz... Czy byłabyś w stanie polecić na początek jakąś odżywkę PEHową, która sprawdzi się na mooocno osłabionych włosach?  | 
| 
		 
			 
			#12  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Ta maska jest spoko: https://www.notino.pl/natura-siberic...zonych-wlosow/ 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	I nie jest najdroższa, myślę, że możesz spróbować. Trzymaj ją na włosach pod czepkiem chociaż 15 minut.  | 
| 
		 
			 
			#13  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 A może warto jednak zdecydować się na ścięcie włosów? I zastosowanie na czas odrostu peruki? Lub może ścięcie i przedłużenie ich do oczekiwanej długości? Na https://hairme.pl/baza-wiedzy.php?ar...opularne#tresc jest dostępny artykuł na ten temat. I z tego co czytam to właśnie efekt końcowy sprawia, że przedłużanie włosów jest tak bardzo popularne. 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#14  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 A jak się na to zapatrujecie? 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#15  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 U mnie bardzo fajne efekty przyniosło olejowanie włosów olejem rzepakowym. Włosy stały się gładkie, nawilżone. Teraz zabieg powtarzam raz na jakiś czas. Dobrze, że zawsze mam ten olej w swojej kuchni, bo jak widać, można go wykorzystać też w inny sposób. 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#16  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Naprawdę świetnie, że dzielicie się tutaj swoimi doświadczeniami. Jeżeli chodzi o mnie to przyznam szczerze, że dopiero stosowanie odpowiednich odżywek ujarzmiło moje niesforne włosy. Bardzo rzadko używam produktów z proteinami czy humektantami natomiast najczęściej wybieram odżywki emolientowe. Jeżeli rozglądacie się za takim produktem to na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/blog/odzywk...653051391.html znajdziecie ciekawy ranking. Mam nadzieję, że będzie on przydatny dla kogoś z Was. 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 | 
| 
		 
			 
			#17  
			
			
			
			
		 
		
		
	 | 
|||
		
		
  | 
|||
| 
	
	
		
			
			 Moim zdaniem warto też dobrać porządną szczotkę do modelowania włosów. Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.dr-baumann.pl/ranking-sz...-wlosow-top-5/ . Tutaj dowiecie się co będzie dla was najlepszym wyborem także warto tutaj zajrzeć 
		
	
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 |