![]() |
||
| Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ||
|
|||
|
|||||||
| Zarejestruj się | FAQ | Blogi | Galerie | Użytkownicy | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze Posty | Oznacz Fora Jako Przeczytane |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek | Wygląd |
|
#1
|
|||
|
|||
|
Szukam rzetelnej firmy, która oferuje wykonanie balustrady ze stali nierdzewnej Kraków na balkonie. Być może ktoś z Was mógłby mi jakąś polecić?
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Niestety nie znam nikogo konkretnego, ale może ktoś z pozostałych forumowiczów coś Ci podpowie.
|
|
#3
|
|||
|
|||
|
Teraz modne są również balustrady ze szkła.
|
|
#4
|
|||
|
|||
|
Ja mam drewniane schody i interesuje mnie połączenie z stalą jako balustradą. Bardzo ciekawe realizację widziałam tutaj https://www.kobamet.pl/ Wam również podoba się taki styl? Ceny są naprawdę na odpowiednim poziomie. Chyba zdecyduje sie na zakup własnie w tej firmie.
|
|
#5
|
|||
|
|||
|
my to sie zdecydowalismy na balustrady szklane łódź i jestem mega zadowolona z wyboru. Poczatkowo bylam sceptycznie nastawiona do tych szklanych bo balam sie utrzymania ich w czystosci ale na szczescie szmatka do szkla naprawde super sie sprawdza
|