kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Piękne loki i nabycie dobrej lokówki
04-20-2017 08:39 AM

Staranna fryzura pozwala czuć się wspaniale każdej kobiecie. Naturalnie, aby włosy ładnie wyglądały należy o nie właściwie dbać. Stosowne wybranie kosmetyków jest zatem niesamowicie ważne. Aby codziennie fryzura mogła wyglądać nie tylko i wyłącznie pięknie, ale także atrakcyjnie, warto zainwestować w urządzenie do stylizacji włosów, jakim jest lokówka do włosów.

Jaką lokówkę wybrać?

Producenci lokówek gwarantują bardzo zróżnicowany wybór tego typu sprzętów, które różnią się także ceną. Najistotniejsze jest to, by lokówka była bezpieczna dla fryzury, jej nagrzewanie się trwało błyskawicznie, a loki po jej zastosowaniu były stylowe. Mnóstwo lokówek to bardzo dobrej jakości urządzenia, za które trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych, jeśli niemniej jednak lokówka ma być wykorzystywana w domowych warunkach, to rozważnie można poszukać produktu, który kosztuje zdecydowanie mniej i który identycznie odpowiednio spełni swoje zadanie.

Jak używać lokówki do włosów?

Stosowanie lokówki, choć wydaje się relatywnie mało skomplikowane, musi być podyktowane określonymi warunkami. Aby nie zrujnować włosów źle stosowaną lokówką, co na nieszczęście często się zdarza, wskazane jest zainwestować w odpowiednie kosmetyki, które będą zabezpieczać włosy przed działaniem gorąca. Nakłada się je właśnie przed użyciem lokówki, zwykle takie kosmetyki termoochronne dostępne są w formie spray'u czy pianki. Nieprawdą jest, iż niska temperatura lokówki mniej zniszczy włosy, wręcz przeciwnie - niska temperatura jest powodem tego, że lokówka jest używana dłuższą chwilę na włosach, a w efekcie mogą się one niszczyć. Korzystniej jest więc ustawić na lokówce zwiększoną temperaturę, przez co skręcenie włosów zajmuje jedynie chwilę. Aby ponowne użycie lokówki w ciągu dnia nie było koniecznością, warto jest wykorzystywać właściwe kosmetyki do utrwalenia efektu, to znaczy loków. Wspaniale sprawdzą się lakiery do włosów a także inne produkty, jakich rolą jest utrzymanie efektu. Dzięki lokówce można stworzyć sporo stylowych fryzur, nie jedynie z rozpuszczonymi włosami, ale również z podpiętymi. Nawet jeżeli sprzęt do tworzenia loków na włosach będzie w użyciu wyłącznie od czasu do czasu to i tak warto go mieć w swoim domu.
Odpowiedz 0 KomentarzyCzasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.